bugün

ankara'nın yeni açılan kultur merkezi. sıhhiyede adliye binasının yaklasık 200 metre arkasındadır. yeni açılan sergisi fasofiso da hayatta karsimıza çıkan kuçuk ama bir o kadar da önemli detayları konu almaktadır. istanbul modern kadar olmasada binasıylada çok dikkat çeken bir yapı semra uygurun yaptıgı restorasyon sonucu bu sene açılmıştır. ilk gorduumde bana luı khan'nın binalarını andırdırdı kendisi. bahçeside çok guzeldir bir yanda hacettepe universitesi bir yanda ankara kalesi öte yanda gar ve tren sesleri hem merkezde ama bir o kadarda farklı bir yerde hissediyorsunuz kendinizi bir denizi eksik yani...
Ankaranın yeni sanat merkezi, yepyeni bir buluşma noktası, müthiş bir ortam
24 hazirana kadar açık hava film günlerinin gerçekleşeceği yer.
içinde birde stüdyocer olan ankara'nın sanat merkezidir.
işim gereği içli dışlı olmam gereken bir yer. fakat çok az gitme şansına sahip oldum. harika sergiler olabiliyor burada. gidin gezin görün efenim.
vangogh alive sergisine ev sahipliği yapan yer.

tatlı su entelektüeli olan ben gidip göreceğimdir efenim.
yönetim kadrosu kültürsüz ve sanattan zerre anlamayan molozlardan oluşan kültür merkezi.
açık hava sinemasında, bir sonbahar akşamında, sonbahar filmini izlerken, ulan yağmur yağmasın şimdi buraya da diye düşünürken yağmurun yağdığı yer. düşüncelerimi haksız çıkarmadığı için kendine teşekkürü borç bilirim. pizzayı güzel yapan bir cafe işletmesine sahipler, tavsiye ederim.
atölye fiyatlarını düşürmüş mü bana mı öyle geldi?