bugün

görsel

Haklı olan beyandır.

Devir böyle ise. işler öyle yürüyor demek ki.

Pehhh.
sonuna kadar haklı hiç ağlamaya sızlamaya gerek yok.
zengin biriyle evlenir 1 ay sonra dayak yiyorum diye karı gibi zırlar bu tipler.
görsel
Doğru diyor.

görsel

Zengin qıslar eqlesin.
haklıdır, kadınların %88,27 si güce tapar, maddi güç de günümüzde en geçerli güç çeşitidir.

(bkz: fakirler rahatsız)
ben fakir halimle aynı cümleyi kuruyorum o kız ne yapsın. haklı.
şu sözlükteki erkeklerin zengin olduğunda bu kadına bakmayacağına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. o derece çirkin ama kendini çok güzel sanıyor kuş beyinli.

gören de pembe sıçıyor sanacak. kuzum benim senin gibi paçozları sıraya dizecek param olsa senden önce ben sana bakmam, ne münasebet! sen sus da önce parası olan adam konuşsun, madem paranın itisin, bırak da seçim yapma hakkı da para sahibine ait olsun.

fakiri ne yapayımmış! zengin seni ne yapsın.
En azından dürüst.hayata bir kez geldim güzel yaşayım felsefesinde.
babam yeni devlet memuru olmuş iken komşularının kızı olan anneme vuruluyor,durumu iyi olan annemin babası dedem annemi köye kaçırıyor,ancak o zamanlar maddiyata bakılmadığı için samanlık sonunda seyran oluyor,2 görümce,1 kayın,kaynana,kayınbaba nüfusu olan eve gelin gelen çilekeş annem şimdi olsa yapmazdım diyor,artık oğlan fakir ama gururlu olayı the end.
Ceren Hindistan kim?
Doğru demiş parası olan birsürü amsalak var istediğini yaptırabilir onlara.
Doğru söylemiş. Ortalama gelire sahip erkekler bile çirkin kızların suratına bakıyor mu? Hayır.

Hiç kimse sizinle kuru ekmeğe talim etmek zorunda değil. Tıpkı sizin vasat kızlara burun kıvırıp her erkek gibi güzel kadın aramanız gibi.

Bu işler böyle.
Dürüstlüğün everesti.
sikinti da bu iste biz desek boyle boyle kadinlar para falan diye cinsiyetci, kadin dusmani falan oluruz. bunlar diyince durust vs.vs.
Kemalist kızdır.
Ampulün mitinginde kafasına çay atılan tipleri kastetmiştir..
kendisini tanımıyorum ama her kim olursa olsun patavatsız bir söylemdir. tabiki herkes maddi güç ister, ama üslup seviyesiz.
Hindistan ın da fakiri meşhurdur aslinda.
Ama buna fucker lazım anlaşılan.kız haklı.
Olaya yanlış yaklaşıyorsunuz.

Zenginin işi fakirin s*kişi.

Demek ki derdi skiş değil.
Kapitalizmin reklamını yapmak için kiralanmış söylemlerdendir. (çalışmak istemeyen ya da çalışmak için teşvike gereksinim duyan kişileri yönlendirmek devletler için bir sorumluluk meselesi haline gelir zamanla, pek çok sosyalistin yarım ağzından da duyarsınız çalışan adam gerekli adam laflarını, içlerinde Büyür toplumsal tembellik fobisi, ancak ne yazık - ezikliğimi mazur görün - çok azı insanın emeğinin topluma katkısı için çalışkan insana yüz verir, hesap cüzdanı fakirse, solcu kadın/kız için de fakir adam boş adamdır, insanların yaşamının ve siyasi katkılarının kendilerine bedavaya gelmesine alıştırılmışlar çünkü.)

Bir olasılık, aklından geçeni ağzından kaçırmadan yaşamayı beceremeyen kişilerden biridir ve Piyasasını yapıyordur. Konunun siyasetinin yapılacağı mekanlar de böyle haberlerin başlık altları değildir.
dürüst davranmış en azından. kezolar gibi salağa yatmamış.