bugün

ilk buluşmada bunu yapan sevdicek de vardır. ama sorun teşkil etmez kendinden emin olana.
sevgilinin panikle cevap vermesi de ayrı bir kıllandırıcı durumdur.
liseli işidir. pü nalet gelsin durumudur, ki böyle güvensiz böyle aşkı sevgiyi piç eden eziklikleri her bünye kaldırmaz. telefonu kaldırır atar.
benimki facebook friend listten hesap soruyor. o daha kötü.
kız arkadaşının telefondaki tüm isimlere bakan, sorun teşkil edebilecek herhangi bir erkeğin kız isimli kayıtlı olmasını da kafasında hesaplayan bir sevgili türüdür. Fakat sıra kıza gelince "sevgilim sen bana güvenmiyor musun?" cevabını veren sevgili türü de olduğu görülmüştür.
güven sorunu yaşayan sevgilidir. ve bu tarz sevgili tipleri için güzel vecize vardır.

A relationship without trust and commitment is like pushing a door that says PULL. It just won't work. -Devon
klasik sevgilidir.
anan diye cevap verilmesi gereken sevgilidir. sanane amına koyim, yarın öbür gün bi şekilde ayrılcağımızı ikimiz de bilmiyor muyuz, sa-na-ne?!
şimdiki sevgilililerin yaptığı eylemdir. zira verilecek en güzel cevap rehberdeki tüm kızlara eski sevgilim demektir.
ben sormam direk silerim msn, facebook, telefon rehberi... zaten ezberleme gibi bir alternatifi yok. 3 aydır aa falancanın numarası yok demediğine göre mükemmel bir ilişkim var.
canı sıkılınca kavga çıkaran sevgili modelidir.
kendine güveni olmayan, durmadan başkalarını merak eden, kendini başkalarıyla kıyaslayan sevgili modelidir.
büyük oranla sevdiği için kıskanan sevgilidir. bende de var ondan bir tane.
- bu kim?

+ kim kim?

- bu işte, nihat yazıyor burda!!

+ e sınıftan bir arkadaşım yaa deli mi ne?

- sıra altından elele tutuşuyorsun değil mi lan bununla sen?

+ ayol manyak mısın nesin nerden çıkarıyosun?

- bugün telefon numarasını veren yarın neleri vermez kızım!!!

+ ay git başımdan şizofren seni hadi işine be alla alla seni mi çekicem...

- ayrılma benden tülay nolurrrr...

+ ay hem manyak hem ezik üstüme iyilik sağlık...
telefon sahibi kendinden emin ise sorun değildir. eğer telefon sahibi yok bu benim özelim yok sanane tarzı ifadeler kullanıyorsa karşı taraf tarafından k.çna tekme atılasıdır. ondan daha ne özelin var lan? ha sen gönül eğlendiriyorsan başka tabi. böylelerine tencere yuvarlansın kapağını bulsun inşallah diyorum.
benim kadın arkadasim olamazmi amk.

denilmelidir. zaten bu seviyede ksikanclik yapan bir kadin sadece seks objesi olarak kullanilmali ve buna mahkum edilmelidir. varsa parasi yenmelidir.