bugün

(#938481) bu yazının bu arkadaşa ait olduğunu düşünmüyorum. yazının mekanı denizlidir o kulübede merkez bankası karşısındadır.hatta orjinalinde kapalı spor solonu yanı der. yıllar önce okumuş idim bu yazıyı ama nerede çıkartamadım.

EDiT:wall e and eve *arkadaşımız bana özel mesaj atarak yazının kendisine ait olduğu konusunda açıklamalarda bulundu ve düzeltmem gerektiğini hatırlattı.bu doğrultuda kendisine inanarak düzeltiyorum.
ayrıca;
agrasif bir kişiliğe sahip belli. tamam sayın yazar küfüre edepsizliğe gerek yok hayatı çözmüşsünde insanlığı çözememişsin..bir ara onada el at.
10 yıldır denizli'de yaşayan yazar(ım). ki (#938481)no'lu entryde bahsettiği kişi ve mekan da denizli'dedir.

edit; (bkz: cennetten kovulan/@minti)
(bkz: denizli/@cennetten kovulan)
(bkz: denizli de deniz var sanmak/@cennetten kovulan)

alın mınakoyim. kapak olsun ağzı süt kokan çoluğa-çocuğa. bir zamanlar bir yerlerde okuduğunuzu varsaydığınız yazıları da kıvırın. lazım olur.
entry leri görünce merak ettiğim yazardır ...
ekşi de geziyor bu aralar. sanki bilmiyordunuz yanınakoyim, niye söylüyorsam?
uludağ sözlükten de kovulan bir yazar olması muhtemel.
ulan bildiğin cezmi ersöz. camus çarpsın , sartre takla atsın ki ersöz. birkaç yazısını okudum yetti. daha tafsilatlı dile getirmek gerekirse: gayet enerjik ve güne taptaze başlayan bir adamın kanına epeyce koşmuş ve yorulmuş bir atın kanını -çökeldikten sonra kimyası insana müsayit olan kısmı - enjekte edersin de laktik asit tesiriyle adam yorulur ya hani.. işte öyle yoruldum yazdıklarını okurken. hani ne bileyim öğle yemeğinde kaşık kaşık yenmiş bir yoğurt gibi sanki. siesta gibi, meksikalının başındaki şapka gibi, hamak gibi. cezmi ersöz gibi.

küstüm işte konuşma.
üçüncü nesil silik.
*
nickinin tesadüf sonucu ingilizcesini seçmemle şahsımla karıştırılan 3.nesil silik.
kovulsun, cehennemde de çok mutlu bir yer bulamayacağı kesindir, ortada bir yerde özel bölüm açılmalıdır.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%2318434964 1 gün önce dogum günümde okadar arkadaşım olmasına ragmen yanlız kutladıgımı ve o an yaşadıgım duygularımı bir insan bu kadar güzel tarif edebilir, doğum günündeki yanlızlıgın acısını..
yine otomatik entry gelmesi ile yıkıldığım an, üçüncü nesil silik
(bkz: #2186618) mükemmel.
(bkz: ekşi tattoo ve piercing)
sevdiğime kötü gözle bakmaya çalışan genellikle kötü kadın çocuğu diye bilinen kimse veya kimselerdir.
blogunda (bkz: bir erkeğin bir kadının hayatını sikmesi) adlı yazısında, 'ben ki hiç bir insana orospu çocuğu dememişimdir yüzüne karşı' diyerek beni gülümseten üstad.
sevdim kendisini,
uludağ sözlükte 7. nesil olduğuma göre,
dedem olur.
takip etmekteyim efendim.
keşke silinmeseydi dediğim yazar.
(#2880542) çok güzel bir yazı bırakmıştır sözlüğe. amma velakin sınav kağıdına yazan son cümlesi her şeyi özetler biçimindedir.

--spoiler--
tarih benim, yaşlanıyorum.
--spoiler--
geçen gün kadıköy'de karşılaşıp dumura uğradığım yazar. denizli'den sonra istanbul'da da çıkınca karşıma bana dövme yapma zevkini kendisine bahşetmeye karar verdim. okuyorsa bilsin.
sözlüğü sözlük yapanlardandı. küstürülüp gidenler arasında sonuna kadar direndi.yazılarına şöyle bir göz atmak, özellikle orta dönem yazılarına; burası neresi, biz kimiz, bunlar kim duygusunu yaşatıyor.
(#3159558) son entrysinde sikti attı resmen. köpek gibi titriyorum hala... o ne cümleydi be...

--spoiler--
"her yerde. gökte tanrı. cehennemde şeytan. ilişkide sevgili. işte ortak. evde baba. okulda hoca. her yerde..."
--spoiler--
allah kahretsin! bu adam benim intihar etmemi mi istiyor nedir? senin yazdıklarına cennet de tanrı da kurban olsun ey cennetten kovulan...

--spoiler--
affına sığınıyorum tanrı'm. günahım yok. günahım çok. günahım yok, çünkü; sadece taptım. günahım çok, bir kuluna taptım. affet beni...
--spoiler--
yazısına bayıldım.
sözlüğünün yeni halinin kaldıramayacağı kadar büyük bir yazardı. keşke o yazarken ben de burada olabilseydim. seni tanımadan sevdim dostum. sen görmeden sen gittin diye ağladım. keşke burda bir yerde olsan...
Twitter'daki apaci_ronaldo adıyla yazan arkadaşımızdır kendileri.
(#699673) castta tespit harikası yaratarak kendine hayran bıraktıran yazardır. maalesef siliktir. arayıp bulacağımdır.
Bir hevesle yazar olup sonra okumaktan keyif aldığım sözlüğe yeniden girmemi sağlayan, beni alıp götüren yazar..