bugün

Hz. Adam ile havva'nın yılan şekline bürünmüş şeytan tarafından kandırılarak yediği meyvedir. Cennette neden bir yasak meyve olduğu ve o meyvenin dünya'da olup olmadığı merak uyandırır. Elma, alma dan gelmiş hem de al bir meyve olduğu için bu isim konmuş olabilir. Eskiden tüm mevyelere apple yani elma dendiği için bulunması güç meyvedir.
Cennette yasak meyve diye tabir edilen şey zinadır.
yasak meyve bir kuraldır.
armuttur ama armut armut armut diye günümüze gelene kadar kulaktan kulağa elma olmuştur ama esasen armut o.
bu konu hakkında dalga geçen şerefsizleri bize gösteren meyvedir ve o meyvenın adı elma dır. hz adem yedi onu.
Pırasa olması muhtemeldir, o yüzden tanrı anal seksi yasaklar pırasayı birileri götüne sokmasın diye.
Yasak meyve sonunu bildigi biseyle kumar oynamaktir, ulan ilahsin sen ilah, her seyi biliyon e o elma yenilcek onu da biliyon ne diye iddaalasiyon seytanla da kaybediyon? Lan mantikli olsana, töbe ya sinirlendim Allah'im
kuru fasulye.
Meyve falan değil kuru fasulyedir. Adem yasak kuruyu yemiş cennette osurarak yeri göğü inletmiş, 3 meleğin 1 zebaninin ölümüne neden olmuştur. Allah bu yüzden ademe ana bacı sövmüş cennetten silktiri çekmiştir.
Masal bunlar hep, hep sosyoloji hep toplum mühendisliği.
benim gibidir.
Bu konuyla bile dalga geçenler var.Şimdi ben ateistim bana saygı duymuyorsun der eksiler ulan bende müslümanım sen benim dinime saygı duyuyor musun ? burda gelip dalga geçmek ne oluyor ? ateistsen yazmazsın olur biter.Ateist olman sana dalga geçme hakkını vermez.
ayva olması muhtemeldir. sonuçta hepimizde bir ayvayı yemişlik durumu söz konusu yani.
yasal meyve benim.
Avakadro dur. 10 un üzerinde bulunur. Yasaktır.