bugün

Büyük Hakan'ın anılma şeklidir. Evet.
cennet mahallesi sulan ile karıştırılabilir.
Han dedikten sonra sultan demek gerekmez.

Kendisi bizzat han, hakan diye hitap edilmesini istemiştir. Cogu "torunundan" daha Türkçüdür.
Gece gece cennet mahallesi sultan abdülhamid han diye okudum aq adkdk.
görsel bir before after koyalım. Yüce hakanımızın savaş ve diplomasi dehası bir kez daha ortaya çıksın.
Ben bunu neden cennet mahallesi sultan diye okudum?
hele bir o zaman gelsin de bakarız.

kim var kim yok.
büyük liderdir kendisi. nurlar içinde uyu atam.
Korkak bir baykuştu. Döneminde kıyamet kadar toprak kaybetmekle kalmadık, dahasının kaybedilmesine sebep olan şartları bizzat oluşturdu.

Korkaklığına iki örnek:

(bkz: ikinci Abdülhamit in mazlum askerlerini astırması)

(bkz: Abdülhamit in edward jorris e gösterdiği merhamet)
https://www.youtube.com/w...F73DDCA870302&index=4
33 yıl boyunca koca donanmayı haliç'te çürüten, bir sürü karısı olan, türkçülere ve aydınlara yapmadığı kalmayan şu vasıfsız ve overrated padişahı şişire şişire bitiremediniz. cennet mekanmış. cennetlik olacak ne yapmış bu herif? diktatörün tekiydi. kaç kişiye eziyet etti. ha okul açması, said-i nursi'yi tımarhaneye tıktırması falan var ama yaptığı pisliklerin yanında hiçbir şey. balonun şahı bu padişah.
adam üç dinde mübarek. öyle adam cennet mekan olmayacak da ben mi olacağım?

hristiyanlarla ücreti mukabilinde anlaşmış. saltanatında protestanların anadolu'da hristiyan misyoner okulu açmadığı şehir kalmamış.

yahudilerle ücreti mukabilinde anlaşmış. saltanatında siyonistler filistin'de canları istediği neresi varsa yerleşim kurmuşlar.

e bizim yobaz takımı kalıyor. onların da var herhalde bildikleri, en bayıldıkları padişah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar