bugün

hoş gelmiş eşcinsel dostudur, koştursun bakalım.
kemal tanca
yeni bir troll adayı gibi görünüyor.
(#17501832) bir ekside bendendir. bu başlık bir gün dolarsa yerimizi kapalım.
malum troll arkadaşların nick altları maşallah.
epey güldüreceğe benzer, mükemmel bir kafa ile yazıyor.
eğer kendi başlıklarını açmadan troll olacaksa zorlanacağanı belirtmek isterim fakat kimseyi sikler bir havası yok gibi görünüyor şimdilik. belki en çok o eğleniyor şu an sözlükte. bi bakalım yazsın hele...
(bkz: cemal nalga) *
hoş gelmiş yazar. farklı entryleri ile sözlüğe yeni bir tat getiren, sıradan bir anlatım yerine kendi tarzini oluşturan ve böyle giderse oldukça güldürecek olan yazar.
(bkz: gıcık)
hayranlıkla takip edilen yazar.

celebrity ler arasında yerini alacak gibi duruyor.

yardırsın efendim.
bir merhaba ben pembe tolga değil.
nalgacızadelerin hippi torunu olan yazardır, mirasyedi ve züppedir.
kafası çok güzel lan!
o bir aşıktır, besteleri ve köfteleri vardır. merhaba, ben cemal tanga, bir sürü tangam var. bir gün kırmızı giyerim, diğer gün mavi, siyahı özel günlere saklarım, denize girip çığlık atmayı severim, çünkü dışarıda atınca herkes duyuyor. yazmayı çok seviyorum, konuşmak biraz anlamsız, şiir okumak anlamlı, nasıl iş anlamadım. bence anlamlar da kimi zaman çok anlamsız oluyor. ben en çok lale koklamayı severim, bir de kenan abimin koltuk altını, öyle tatlı ki. sütler de anlamsız şu günlerde, inekler de. Sanki inekler bize küsmüş, havlamıyorlar, köpekler möölemiyor, kediler hani bana? demiyor, komşu bile yalnız bu gün, oğlu da eşcinsel olmuş.
askerliğini çavuş olarak yapmış cemal'dir.
kurtlar vadisi izletilip sokağa salıverilen yurdum insanı.
(#18252591) aynştayn ın atom bombası yaptığını zanneden zavallı.
allah aşkına biri şuna açıklasın.
ilgili entry de einstein atom bombası yaptı dediyse cümle alem siksin onu. okuma özürlüleri.
Yeni bir sümüklü troll.
troll değil doktordur, ulaşılmazdır.

hasta olunca yatarsınız sedyeme.
başarısız troll özentilerinden biri dahadır.
başarılı troll kimmiş merak edendir? tüm başarılı trollerin amk.
tanga soyadıyla ve açtığı başlıklarla bir hayli gülmüş olduğum sözde tıp öğrencisiymiş.
babasının kim olduğunu bilmediğim yazardır.
Doktormuş ama askerliği çavuş olarak yapmış. Güldüm amk.
tangalı yazardır.
tangasını giyip, beni bekleyen yazardır.