bugün

milliyet'in haberine gore, kpss ve ales kopyacilarinin cogunlugu akp'ye yakin duran fethullah gulen cemaatindenmis.
--spoiler--
cemaat bağlantısı
saçı, ifadesinde, kpss sınavıyla alakalı cemaat odaklı iddialarla ilgili de ayrıntılı bilgiler verdi. saçı, üniversiteye hazırlanırken gittiği bir dershanede fethullah gülen cemaati mensuplarıyla tanıştığını, “sana imkânlar sunarız” diyen cemaate ait evlerde 4 yıl boyunca kaldığını ve cemaati bu şekilde tanıdığını belirtti.
saçı, “arkadaşım berat koşucu’nun bildiğim kadarıyla aynı cemaatle bağlantısı vardır ama ne derecede olduğunu bilmiyorum” dedi.
türk eğitim-sen genel başkanı i̇smail koncuk, 2010 kpss sınavı eğitim bilimleri testindeki 116 sorunun, adını ve mail adresini veremeyeceği bir adayın e-mail adresine gönderildiğini kamuoyuna açıklamış ve bildiklerini savcılıkla da paylaşmıştı.
savcılık talimatıyla isparta’nın yalvaç ilçesi sücüllü kasabasında yaşayan 24 yaşındaki baki saçı gözaltına alınmıştı. ankara’ya getirilerek savcılık tarafından şüpheli sıfatıyla ifadesi alınan saçı, daha sonra serbest bırakılmıştı.
--spoiler--
http://www.milliyet.com.t....2010/1287289/default.htm

(bkz: adalet ve kopya partisi)

edit : boyle musluman mi olur kardesim. baskasinin hakkini ye ondan sonra muslumanim diye gezin ortalarda.
katılmadığım yanılgı. cemaat denen ilahi topluluklar asla suç işlemez. tanrı tarafından bütün suçları veya teşebbüsleri format dahilinde olduğu yani tanrı için yapıldığı belirtilerek, buna inanılarak icra ediliyorsa sorun teşkil etmez. ve tabii ki onların yaptıkları yardımlaşma ve dayanışmadır. *
zaten biliyorduk bunların hırsız olduğunu. sadece bu sefer yüzüne gözüne bulaştırdılar. o kadar fazla koktu ki temizlemeye gücü yetmedi kimsenin. hee bide soruları rüyasında görüp öğrencilerine servis ettiği söyleniyor buradaki öğretmenlerin baslarda. daha sonra o da kalktı aleni çalıp verdiler. o kadar zaman insanlara hak hukuktan bahseden bu insanlar şu an o kadar kişinin bedduasını aldılar ki eminim bu suç cezasız kalmayacaktır. allah hiç bir suçun cezasını diğer tarafa bırakmasın su dünyada rezilliklerini göreyim tek isteğim o.

(bkz: rabbime sordum kpss de full rahat ol dedi)
http://haber.mynet.com/de...campaign=home_haber_image
Bundan sonra cenaze namazında sorulan soruları değiştirecek günümüz olayıdır.
Ey cemaat mevtayı nasıl bilirdiniz?
Kopyacııııııııııııı!!!!!!!!!!!!
KOPYACILARIN ÇETE ÇIKMASI SONUCU GÖT OLAN BiR AYDIN DOĞAN HABERiDiR. GÖT OLMAYA DOYMAYAN AYDIN DOĞAN VE EKiBi BiLDiRiYOR; KILIÇDAROĞLU NUN OY KULLANAMAMASI CEMAAT iŞi
gençler boş bırakmasın hepsini yapsın diye yapılmıştır . (bkz: boş geçmeyin cemaat)
zaten bunlar hep muhalif basının uydurmasıdır. cemaat hiç böyle şeyler yapmaz. onlar tertemizdir. yaptıkları da kopya değil yardımlaşadır. allah için yaparlar. her şey allah'a ulaşmak için bir yol, bu uğurda yapılanlar ise "hizmet"tir. böyle düşünürler.
mümkün değildir.

cemaatçiler kul hakkı gözetirler, kimsenin hakkına girmezler, allah korkuları vardır bla bla. hem adamlar her gün 5 vakit namaz kılarlar. böyle şeyler beklenir mi canım hiç böyle adamlardan...