bugün

4 sene boyunca belirli aralıklarla kalmak zorunda kaldığım yurt türü. Ablalar olmasa, bağırıp çağırmasalar, üstümüzü aramasalar hoş aslında çay saati filan güzel.

edit:cemaat ablası bunu eksiledi.
inşallah ablam amin ablam dua et ablam yok ablam bok ablam klasik kız yurları.
okul hayatimda bir kere davet gelmeyen yurt. bizden olmaz mi.
terkedenlerin acı şekilde öldüğü iddia edilen yerdir.

görsel
orda kalmama rağmen Allah onların yurtlarına ateşler salsın.
bir arkadasin yogun davetiyle 3-4 kisi ogle yemegine gittik (bir cuma gunu) izlenimlerin şöyle .
-evde 5-10 kisi yasiyor
-televizyon yoktu
-gazete sadece zaman gastesi
-yogun bir dikta var (ev abisi tarafindan)
-çoraplar beyazdı herkeste
-neyse yemegi yedik ev abisi aldı milleti karsisina basladi gazele,yok iyilik,guzellik,ahlak derken nasıl anlamadan adam lafı hoca efendilerine getirdi,resmen ideolojik savas yapti .neyse bizde bahane bulup kactik oradan yoksa sabaha kadar anlatacak hocayı .
ibadet ile pek ilgisi olmayan biri olarak bu eğitim ve öğretim yılında barınmak için kayıt yaptırdığın yurttur. Haydi hayırlısı.
süleymancı yurdu ise işin biraz zor bro. bana göre değil yurt. biyerde hiç durmadan kalamam.
allah düşürmesin kardeş söylemi kullanılacak yer.
suleymancilarin yurtlari harbiden kotu mu dedirten durum. olm kalacak yer yok mecburi gidicem sictim o zaman ben. uhuhuhuh.
cemaat yurtlarının çoğu aşağı yukarı aynıdır. ama bence süleymancıları tercih etmek daha mantıklı. fetocuların bu aralar durumu sıkıntılı. sene ortasında kapanır gider ortada kalırsınız.
normalde namaz kılmayan kişilere namaz kıldırırlar. sanki iyi bişey gibi görünse de sadece namaz kılmama günahini işleyen çocukları abdestsiz namaz kılmaya teşvik ederek münafık olmalarina sebep olur. önce bi teşvik et. kendi başlasın. başlamayanı kov bari. ama abdestsiz namaza durmalarını engelle.

seri üretim münafık fabrikası.