(bkz: sürekli aldatılan dünya lideri)
Safsalak köylü kezban sözü. Ahmet beni aldattu, bekir beni aldattu, derenin kenarına götürdüler götürdüler...
Yine kandırmışlar akpyi. Lağnet olasığ paralaller.
biz de halkı aldattık diye bitirilmesi uygun düşen itiraf.
Gelen vurdu giden vurdu sözünün politik dildeki yansıması.

Televizyondan böyle diyemeyeceğine göre aldattı diyor işte.
Bi sonraki sözü, "oysa ben onları çok sevmiştim" olacak beyan.
Saf olduğunu millete açık açık söylediği sözde.
Kafası biat etmemiş, hipnotize olmamış normal bir seçmen olsa bir.daha sittin sene oy vermemesi lazım bu herife sırf bu sözler yüzünden.

Bu laf ne demek.

Ben pkk ya inandım güvendim demek.

30 bin insan öldürmüş, bebek kurşunlamış, serap eser i yakmış bir örgüt.

Buna güvenmiş uzun.

Ha bir de medyayı, chp yi, herkesi pkk ya yardım etmekle suçlayan biatçı, cahil çomar tayfası, bak adamın itiraf ediyor lan, açıkça pkk yla anlaşmıştık, ama bizi sattı diyor.

Yani kimmiş bu işlerin sorumlusu.

Nedir olm hala seni bu herife taptıran?

He türbanı serbest bıraktı dimi.

Tamam lan tamam. Bak artık bu türkiye düşmanına oy verme valla türban yasaklanmıyacak. Söz.
ilyas salman gibi olduk.
Hdp ye emanet oy veren Chp lilerin söylediği sözdür. Gerçeği ne zaman göreceklerse.
Gerizekalılar pkk yla barış için anlaşıldı. Savaş olmasın mehmetçik ölmesin diye bide siz üzülüyosunuz demi şehitlere he canım he.
(bkz: her konuda kandırılan hükümet)
"işte bunlar hep kandırıkçı lobisinin bok yemesi yoksa biz çok iyi insanlarız."

(bkz: yav he he)
durmadan kandırılan dünya lideri tarafından kullanılan bir cümledir.

yine mağdur olmuş efenim kendileri. hep mağdur olan dünya lideri.
"Devlet bize baqmir" in ak versiyonu.

Sonuç: daimi aglaklik.

Menfaatleri söz konusuysa hdp ile Barzani ile apo ile aynı masaya oturup ayna kaba ekmek banarlar, cemaatin eteklerini öpüp "efendimiz" derler ama menfaat yoksa hepsi tu kaka.

Bi onunla bi bununla flort edip durmadan aldatan/aldatılan kadın gibi mizmizlanmaktan başka ne yaptiniz acaba?
o aldatanların anasını sikicez önce.
zaten herkes onları aldatmıştır.
onlar masumdur.
herşey ergenekoncu darbe planı yapan paralelci kedinin işidir.

o en son ki trafoya girmeseydi böyle olmayacaktı!

trt kürdiyi de kediler cemiyeti kurdu, ülkeyi sata sata bitiremeyen de kediler partisi.

bütün suç kedilerin.
bunca ahmak seni oraya onlara ahmakça aldan diye mi getirdi, sormazlar mı adama?

--spoiler--
adam temsilidir
--spoiler--
Yürüyen merdivene ters binmek sadece adamın kendisinin işini biraz geciktirir;

ama böylesine büyük salaklıklar ve saflıklar, ülkeyi uçurumun kenarına getirir ki nitekim o kenarlarda dolaşıyoruz.

Kılıçdaroğlu'yla dalga geçen ezik ak it sürüsü, kendilerinin taptığı adamın bu itirafının ne anlama geldiğini anlayabilecek beyine sahip mi? Tabi ki değil.

18lik salak bakire kızlar bile bu kadar kolay yoldan onun bunun kucağına oturmuyor.

Muhtar bile olamayacak adamları başbakan yaparsanız böyle ağzı açık ayran delisi gibi ortada kalırsınız işte.
"ama biz ehiliz, basiret sahibiyiz, bize gönül rahatlığıyla oy verebilirsiniz" diye bitirilen akp'ci itirafıdır.
bundan sonra kürtlere insan muamelesi cemaatçiye de müslüman muamelesi yapmamak lazım.