bugün

oğlu ve geçim derdi olan aileler üzerinden sosyal medyada komiklik videosu paylaşmış olan kişi. oğluna defter almak için ocak ayında stand up'a başlayacakmış. komik olabilir ama asla bir kemal sunal saygınlığı ve kalitesini yakalayamacaktır.
Fundamentals performansı muazzam komedyen. Böyle bir komedyenin twitterı bu şekilde kötü kullanması ilginç.
ricky gervais ve louis c.k'i keşfettikten sonra soğuduğum komedyen. yıllarca uyutulmuşuz ya la adam bildiğin aynı esprileri anlatıyor. ne zaman açıp bi louis ck izlesem bunun aynısı cem de vardı diyordum.
Pek yakında filmini çok beğendim. Cem Yılmaz'ın sinema işini gerçekten benimsediğini, adını unutulmazlara yazdırmak istediğinin ve işinde başarlı olmak için ciddi çalıştığının ispatı gibi...
Geçen sabaha karşı bir gazete muhabirinin nasılsınız sorusuna ya bi siktir git kardeşim ne nasılsını diyerek gazeteciyi terslemiştir. Ulan adamın ekmek parası, adamın sence çok umrunda mı nasıl olduğun? Altı üstü iyiyim teşekkürler diyip geçeceksin. Filminiz çıktığında siZden sempatiği yok.
iftarlık gazoz filmi neyin kafasıdır, enteresan sahiden. Pek yakında filmi ise gayet güzel. Orag ne zaman çıkacak merak içindeyiz. Belki de rago. Veya garo. Ne sikimse.
http://alkislarlayasiyoru...e-cem-yilmazin-gozyaslari
işini gerçekten iyi yapan bir adam. Her filmini, gösterisini ilgiyle severek izliyorum.
adam, abi dediği adam ölünce ona ağlar.
Ah lan...
En çok güldüğüm, kullandığım replikti "senin yüzüne noooolmuş" efsanesi.

iyiki tanıdık erdal abimizi.

Tanım: yeri geldiğinde ağlayan adam.
adam gibi adamdır.
elinden geldiğince film yapmamalıdır.
O şekilde ağladığını görünce çok dokundu be... Allah rahmet eylesin ben de çok üzüldüm erdal tosun'a.
60 milyara motosiklet almış.

http://www.posta.com.tr/c...satin-aldi-haberi-1246766
iyi komedyen ama itici bir insan.
http://i.giphy.com/l2R0cFWW3vLZkCPza.gif

güldürmeyi şu şekilde açıklıyorsanız gülmek iyidir ama kimse bu adama bu kadar gülmemiştir
instagram'da paylaştığı video'da yeni yıldan itibaren stand-up gösterilerine tekrar başlayacak olan komedyen.
Kardeş biraz güldür milleti be bu aralar sana ihtiyacımız var.
Şimdi adam çıkıp komik bir gösteri yapsa, komik bir film çıkarsa bu millet onu taşlayacak, biliyor. Gülmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ne istediğini bilmeyen milyonlar önce gülecek diğer her şeye güldüğü gibi, sonra da diyecek ulan sen hiç mi memleketin haline üzülmüyorSun. Adam buna niye bulaşsın durup dururken? Gider kafasını dinler mis gibi.
Eski bir karikatürcü oluşundan ötürü, farklı tiplemelere hakim olabilmesi diğer komedyenlerden daha üstün kılıyor. Sanki yıllarca o karakter üzerinde yoğunlaşmış gibi anında role girebiliyor. Gösterisine katılmıştım, gerçekten hazır cevap.
yaş - güldürme eğrisi giderek alçalan komedyen.
" Rahatınız için ! "

görsel
gora ve her şey çok güzel olacak filmlerine hayran olduğum oyuncu/komedyen. diğer filmlerde gösterdiği performanslar da harikadır. iyi komedi yapan oyuncu, dramın da kralını oynar lafının yerli versiyonudur.
Dusunsene milyonlarca insanin gulmesine vesile oluyorsun, aldigi duayi kimse almaz diye dusunuyorum.
görsel
vay be nerden nereye...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar