bugün

cem yılmaza gülmeyen insanlar çok marjinal ve üst zekalı insanlar oldukları için biz onlara überharikamüthişolağanüstü insanlar diyoruz.
biz kimiz ki amk.
iqları düşük olmalarıdır. evet.
ilkokullu olmama.
Espri seviyelerinin düşük olmasıdır.
espriyi derinlemesine kavrarlar.
Espri anlayışı sağlam olmaları, gülmeyi bilmeleri ve sevmeleri, neşeli olmaları, gülmek için çok ekstrem şeyler aramamaları ancak ota boka da gülmemeleri.

Ama en önemlisi de, cem yılmazı sevmeleri. Bu zaten cem yılmaza gülmek için yeterli.
Edit-ekleme: Bel altı esprileri sevmeleri. Ama cem yılmaz eskisi gibi bel altı espri yapmıyor. O da bazı ahlak timsali ahlaksızların tepkilerine direnme gereği duymadı pek.

Not: Amk ben recep ivedik'e de gülüyorum. Sağ salimde de sıçana kadar güldüm. Gülmek güzel olm. Niye bu kadar kasıyosunuz ki? Sizin bu marjinal olma ve oldurma çabanız yüzünden her geçen gün daha çok suratsız insan görüyoruz toplumda. Kendinizi hayattan alınacak tek zevkin para olduğuna öyle inanmışsınız ki, en ufak tebessüm eden insana ters ters bakar olmuşsunuz.
Somurturken kastığınız kaslarınızı sikeyim...
kesinlikle zekaları düşüktür. Normalin üzerinde zekaya sahip insan recep ivedik serisine güler, youtube'daki düşen insan videolarına güler...
Recep ivediğe gitmemeleridir. Ulan o hayvan seri film Çekti cem yılmazı beğenmiyo gevşek sen nerden geldin birader marstanmı? Bi de düşüne bilsen ah yavrum ah yalarsın bile.
yurdumuzda akpliler recep ivediğe güler.
cem yılmaza gülenler olsa olsa cehapeli ,cemaat,faşist,solcu ve de teröristlerdir.ülkesini seven insan cem yılmaza gülmez dış güçlerin oyununa gelmeyin gülmeyin.
Konuşmalarından küfürü eksik etmeyen, ana bacıya sövmenin komik olduğuna inanan eksik beyinli hatta beyinsizlerdir.Kafa gitmiş. (bkz: bitkiselhayat)
Zeki olmaları. Cem yılmaz zeki bir adam. Kıskanmayın.
Zeki, kaliteli espiriden anlayan elit insanlar olmalarıdır.

Gerizekalı embesiller cem yılmaz ı anlayamaz.
zeka sıkıntısı çekmeleridir. evet.
çomar ve köylü olmalarıdır. evet.
Gülen yapılanması içinde olabilirler.

Çok özür dilerim, tutamadım kendimi.
Boş tipler olmaları. Evet.
Mizahtan anlıyor olması.
Paraları vardır ki gösteriye gitmişlerdir.
kesinlikle 'zeki' olmaları.
ben gibi olmaları.
+dediler ki bir orgeneral seni çağırıyor, dedim gelsin. içkiliyim.
Mal olmaları.
ince espriden anlamaları ve Şahan gökbakar'a daha az gülmeleridir.
Cem yılmaz a gülmeleridir. Altını deşerek anlam yüklemek çok ahmakça.