bugün

masstival 2007'de sesini ve kalitesini bir kez daha ispatlamış olan harika insan.
18 temmuz 2007 tarihinde lionel richie konseri öncesi özel bir performans sergileyecektir.
masstival'de summertime ve hit the road jack coverlarıyla çok sesliliğini bir kez daha göstermiş insan.
odam kireç tutmuyor türküsünü harika yorumlayan, dinlenesi er kişi.
masstivalde izlediim o kadar değişik sesleri cok rahatca cıkarabilen insan.sanırım bu yetenek herkeste olmuomus..kaliteli..
dinlendiğinde ezilmiş, bir kenara atılmış, hayatta hep hırpalanmış fakat hiç sesini çıkarmayan hep kendi içine atan birinin içine attıklarının melodi ile birleşip küçük harflerle dışa vurumu hissi uyandıran şarkıcı.

(bkz: çok farklı)
harika sese sahip sanatçı türkiye'de, hatta dünya'da pek görülmeyen tarzıyla dinleyicilerini büyülüyor. "kırcan mı belimi" ile bıkkınlığı tavan yapmış insanların kulaklrının pasını siliyor.
ürperti veren özel bir sese sahip dinlediğiniz her saniye ruhunuza, kalbinize kulagınıza beyninize nüfuz eden ilaç gibi şarkılarıyla sizi sizden alan genç türk...

endikasyonları: genelde aşırı yalnızlık veya duygu yoğunluğu halleri, ve yine ciddi ve sık görülen kalp ağrısı durumları.

yan etkiler: gözlerde sulanma, kalp carpıntısı en yaygın görülen etkileridir, sık değildirler ve temelde geçicidir.

kullanım şekli ve dozu: erişkinlerde günde 3-5 saati gecmeyerek bir şarkı bir soğuk su şeklinde alınabilir.
yağmur isimli şarkısı muhteşem olan, yetenek. ses teli normal bir insanınkinin 3 katı olduğundan pek çok sesi çıkarabiliyor.
lan şu adamı bi beğenemeyen ben miyim diye düşüncelere garkettiren zat-ı şahane! abi iyi de anlamadığım her şarkısında bir kız inleyip duruyor mütemadi olarak, lan yoksa cem aslında bu kadın da arada konuşan o çocuk mu vokalisti diyorum bazen! o kadar emin değilim yani!! emin olsam dinler miyim peki? hayır tabii ki!! beni aşıyo bu tür operetler! bırrrrrrrrr diyesim geliyo şöyle derin serin!!
doğuştan gelen kelimelerle anlatılamayacak bir sese sahiptir.fazıl say tarafından keşfedilmiş güzel insandır.yalnız kendisini fazlaca önemsiyor.o kadar önemsemek iyi değil.
bana özel şarkısıyla kalbe girip başta yağmur ve ben bu şarkıyı sana yazdım şarkıları olmak üzere sesiyle o kalbe gömülmüş olan mükemmel yetenek.
ilk duyulduğunda ne diyo lan bu adam etkisi bırakan sanatçı denilebilecek ender insanlardan biri.
kırklareli'nin vize ilçesinde koreograf uğurkan erez'in annesi annesi adına yaptırdığı okulun açılışı ve festival kapsamında aynı gece erol albayrak'ın defilesinde bir birinden güzel manken kızlarımıza şarkılarıyla eşlik etmiş, büyük kalabalıktan güzel bir alkış almıştır.
en kalın erkek sesinden en ince kadın sesine kadar tüm sesleri çıkarabilin sanatçı. bu 6.5 oktav ses aralığına sahip demek oluyor. ayrıca ses telleri normal bir insanın 3 katı kadar.
23 ağustos 2007 kıbrıs/lefkoşa - narnia pub'da konser verecektir kendileri.
Eğer güzel ses oktavlara arası enstrüman taklidi yaparak gezinmekse cem adrian yeryüzündeki en güzel ses diyebiliriz. ama bu durum onu teknik anlamda bir efekt cihazından santim ileri değerde bir birey yapmaz. yok eğer yorumculuk diyorsak sesini en kalından en inceye sanatçı rengine sokarak taklit etmek de pek bir yorumculuk sayılmaz. Elbette küçümsemek için demiyorum, ama birileri bana cem adrian'ın ses kimliğine dair ayrıştırıcı bir cümle etmeden de fikrimden vaz caymam biline.
Midasın Kulaklığı Stüdyosu na Yasin' in zorlamasıyla girdiğine inandığım güzel sesli insanüstü bir şey. *
dogustan onda olan fiziksel bir yetenegi, üzerine birsey eklemeden satan, ilk 3 dinleyisten sonra müzik adina bazi detaylar duymak istedigim ama duyamamam nedeni ile enteresan bile gelmeyen, orta register'i cok rahatsiz edici olan sov insani.
cem adrian'ı dinledikten sonra kimsenin konserinde mutlu olamamıyorum.
hep vasat geliyor başkaları. neyseki konserler başlıyor yeniden.
18 ekim 2007 ankara if performance hall'de konser verecek.
"sessizce" aşığım ben ona... ve sabaha kadar yanında uyumak isterdim bir gece, sessizce. dinlerken nereye gittiğimi ben de bilmiyorum ama dönülmeyesi yerlerde bırakıyor beni bazen.
6 ekim 2007'de bornova dungeona gelicek sanatçı.
17 kasım 2007 tarihinde ankara'da sanatolia adlı mekanda oturma düzenli, 18 yaş sınırı olmayan bir konser verecek.
bana özel adlı parçasının bende anlamı çok başka olan sağlam sanatçı.