bugün

hoşgelmiş glaskow doğumlu yazar.

inşallah erkektir.

net.
bundan sonra celtic'liyim, hoşgelmiş.
sözlüğün en tatlı yazarı.
buralar daha bakirken bikaç dönüm kapatmak lazım hafız.
rezerv amaçlı hoşgeldin yazardır. önümüzdeki günlerde celtic ile bağlantısını çözmeye çalışacağım yazardır.
sonuna girl eklediği için pişman olacaktır, tez elden.
(img:#282358)
2005ten kalma msn adresine sahip olan yazarlar arasinda yerini almis kukulu yazar.
Hoşgeldin harun abi dediğimiz yazardır.
paratoner gibi yazardır. sözlüğün tüm abazanların nick altına çekmiş. *
diğer hatunlara ibret olsun, bakın bu başlığın altına yazan yazarların hepsi abazandır. net.
ahahaha.

edit: egolarınız tatmin olucaksa tamam ben de abazanım diyorum. ehi.
bir hoş nick name sahibi yazar. algıma sarı tenli, kırmızı saçlı, atletik vücutlu, bombastik bir kuku sahibi olarak girmiştir. hoş geldin dayıoğlu dediğimiz yazardır.
bir rangers'lı olarak anladın sen diyorum yazarı.

tek kale maça var mısın bebek?
rangers forever.
sırf nickinin sonundaki girl kelimesi yüzünden abaza sözlük yazarları tarafından kraliçe ilan edilmesine az kalmış yazardır.
Sözlükteki bütün zamparaları nick altında çömelten yazar.

Hoş geldmiş bir memeli yazar.

Ulan çok kıskanıyom bunları. Keşke nickimi " pink floyd dinleyen kadın" diye alaydım .s

hüzünlrndim bak şimdi.
lan bi durun amk daha geleli 1 gun bile olmamis yazari sozlugun en iyisi ilan ettiniz. bu kadar bazanlik fazla artik.
dundee olaydı iyiydi.
Çok güzel olmasının yanında çok da mütevazi, tatlı kişilikli bir yazar. Kısacası 10 numara birde 5 yıldızı var. *
1.tarihöncesi ve ilkçağ döneminde yaşayan bir kavim olan keltlerden gelme kız. 2.iskoçya premier liginde mücadele eden celtic takımının destekçisi olan kız. 3.uludağ sözlük yazarı güzelmiş öyle diyorlar ben bilmem.
nefes alıyormuş, saldırın.
harika entryleri ile beni benden alan, çok tatlı sözlük yazarı.
inanılmaz aşırı bir şekilde tatlı olan sözlük yazarı.
aşırı tatlılığından beni şeker krizine sokmuş, vicdansız yazar.
Çaylak olmuş olan yazar.
niye acaba? *
Bi kaç gün sözlük abazanları ile mesajlaşmasın da aklı başına gelsin bakalım.
Neyse, en azından tecrübe oldu bu ona, bi daha kiminle oynadığına dikkat eder inşallah. *
Önü parlak olan yeni nesil yazarımız.