bugün

cehennemde darwin ile karsılasan ateist kişisinin darwini gorünce agzından cıkan ilk sözdür.

şöyle olabilir;

-hadi şimdi açıkla bakayım!

-dünyadayken bik bik bik konusuyordun konus şimdi bakayım?

-sıctık olm ne bok yiyecegiz simdi?

-burasıda baya sıcakmıs değil mi? üzerime rahat birşeyler alıp geliyorum!

-ben bir güc var demiştim sana. -ühü-

ornekler cogaltılabilir. *
- vay dayı sende mi buradaydın, biz de lenin ve marx'la oturmuş okeye dördüncü arıyorduk.
söyle lan şimdi, burası maymunlar cehennemi mi?
- nietzsche nerede?
-ulan tavus kuşu meselesinin üstünde biraz daha durmak vardı!!!
+hönkk?!
- bildir yedigin hurmalar simdi gotunu tirmalar.
-ooo..hocam da buradaymış..yalarım yutarım..
darwin: ulen hala daha..türksün di mi?
yaktın beni darwin olurdu herhalde. kılavuzu karga olanın burnu b.ktan çıkmazmış atasözünü de eklerdi sanırım sözlerinin sonuna.
-doktor bu ne?
- kendi dar kafalılığından ötürü şu anda bizi rüyasında cehennemdeymiş gibi gören bir zavallı var. belli etme rüya olduğunu da eğlensin garip. zaten birazdan kumda oynar, sözlüğe yazar falan gider buralardan!
ne oldi rengin soldi!
Teorinide s.keyim seni de s.keyim hayatımı mahvettin.
-mahcupsun di mi darwin?
- kaçma lan! tutun oğlum şunu!*
"Maymundan mı geldik tam emin değilim ama sen git gide maymuna dönmüşsün(dönüyorsun) ondan eminim."
yaktın lan bizi şerefsiz, sana inananın...
-canlılığı senin teorinle açıkladım. aklıma da yattı
-ee?
-evrenin açıklamasını yapmamışım meğer. onu nasıl unuttuk yahu?
ateist arkadasarın zoruna giden sözlerdir. sanıyorum arkadaslarımızı üzdük. ama biraz karısık bir durum değil mi bu? ceheneme inanmıyorsun ama darwinin cehenneme gidecek olmasına deliriyorsun ve karsı cıkmak ihtiyacı duyuyorsun baslık altında ayar veriyorsun falan. ee abi sen inanmıyorsun gül gec. ayrıca bu darwin peygamber ve sen ona tapıyor musun? sıradan bir bilim adamı haa insanlığa faydası dokunmustur o ayrı ama neden darwin ile alakalı bu tür baslıkları insanlar üzerine alınıp darwini koruma yarısı icine giriyorlar. yoksa ateizm inanmamak değilde darwine tapmak olarak mı? nedir tam anlayamadım. geyik amacı tasıyan bir baslık ve millet birbirine ayar verme yarısı icine girmiş vah ki ne vah.

kardeşim inanmıyorsanız sizi neden üzüyor nerede kaldı düsüncelere saygı? benim düsüncem ateistlerin cehenneme gidecek olması bunu ben değil benim inandıgım allah diyor yoksa gitmezsiniz varsa gidersiniz bu kadar basit. lütfen alınmayın canlarım sizi seviyoruz.
Özlü bir sözdür.

'Sen de mi brütüs öyleyse yansın sezar'
hani lan maymunlar haniii haniiii şerefsiz haniii nerdeee.
darwin cehennemde olmayacağı için olmayan sözdür. siz onun cehennemde olacağına bu kadar emin olabiliyorsanız ben de olmayacağına eminim.
+ yaktın lan beni.
+abi su catalı versene az işim var. kacma ibine!!!
-senin aq ben.
bence hiçbir şey demeden direk dalar darwin i.nesine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar