bugün

işin içinde aütür olunca cinselliğin ne derece olduğunu merak ettiğim korku filmi.
inşallah bir şeye benzer diye temenni ediyorum.
fragman : http://www.youtube.com/watch?v=fbxue7suf5m

diğer türk korku filmi için: (bkz: 3 harfliler-marid)
(bkz: türklerin korku film anlayışı)
bugun pirana filminde fragmanını izledim. 3 boyutu iyi gibiydi fragmana bakarak. hatta abartmışlar gibi geldi. normalden de fazla öne gelmiş insanlar. insanın gözüne bakın lan 3 boyut yaptık gözünüze sokuyoruz tarzı olmuş. ama bu kadar erken 3 boyutlu film çekeceğimizi düşünmüyordum. yine de tebrikler.
(bkz: bollywood)
holivud konusu daha güzel işlenebilirdi. 30 dakika sonra film arası veriliyor, bir 30 dakika daha. böyle bir filmle vizyona çıkanın ya aklından zoru ya çok parası ya da çok yalancısı vardır. bir filmde hiçbir şey olmaz mı ya! ayıp vallahi.
zaman ve para kaybından başka bir şey olmayan filmdir. fragmanı görünce heyecanlanmıştım. üstüne 3d diye verdiler gazı gittik. ben bu kadar başarısız oyuncuyu bir arada görmedim. 3d olayını zaten çözemedim. sadece bir ağacın dalında farkettim olayı gerisi yalan. amatör kısa film havasında bir şeyler sıçmışlar. evet sıçmışlar! başka türlü açıklayamıyorum.

bir çok sahne var ama beni benden en fazla alan sahne; evin her noktsında mumlar yanıyor. sonra gaz lambası yanıyor kendi kendine felan bir ekşın dönüyor. anne, çocuk yaptı zannediyor ve marazı çekiyor; ben sana ateşle oynama demedim mi? diyerek. bırak alleasen ya! evin her noktasında mum yanıyor sen neyin tribindesin?
5 yaşındakileri bile korkutamayacak film.
bir an olsun korkutmadı lan. yuh dedim arkadaş. insan az kaliteli film yapar. gerçi çoğu film korkutucu değil. ama seks sahnesi çok iyiydi.*
3d'ye değil 3ti ye geldik. Özeti bu.