bugün

yeni nicki sorulduğunda sahte nickler veren şahıs. tanımlanamayan bir cisim.
ulan harbiden topmuş da haberimiz yokmuş. neara sildirdin lan kendini?
daha ne çok kitap çekiştirecektik oysa ki... Şunu yazarken kendimi mezar taşı okşuyormuş gibi hissediyorum.
Ürperdim.
Catstark sen misin?*
"ya niye silindi ki bu yazar?" sorusunu kendime ve moderasyona sormama sebebiyet vermiş güzel insan. tanımıyorum, öyle birkaç tane özel mesajlaşmıştık ama entrylerine bakınca canayakın, sıcak ve kafa bir adam olduğunu anlayabiliyorum. nedense bu yazarla ilgili, çok matrak gözükmesine rağmen sıkıntılar çeken bir ruh hali olduğu kanısındayım.
neden silik olduğunu merak ettiğim yazar. kesin moderas... neyse neyse, ya ne olacaktı? sever moderasyon bu oyunları.

not: yazara ulaşabilen vs varsa bana ulaşsın.
özledim lan.
doğumgünüsü olan silik yazar. sortie de karılara yavşıyor an itibariyle. hobaa....
(bkz: old good days)
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: catelyn stark)
(bkz: cersei)
(bkz: s ktiğim nerdesin) gel sheraton da popo yıkayalım lan sıcak suyla...
(bkz: geldi yine tipini siktiğim) *
kendisini bu nickiyle çok özlemiştik.
adamımdır. sonunda geri mi dönmüştür hep buradamıydı ?
tatlılıktan ölebilecek yazar.
geldi yine tipini yediğimmmm. *
derttaş ve nesildaşım yazar. tabi o benim yaşadıklarımı atlatmış çoktan gibi görünse de artçılarının sürdüğü kanısındayım. kendisine buradan, benimkilerin de mutlaka bir gün kabuklaşmış bir yara olarak mazideki yerini alacağını bildirmek isterim. yazılarıyla da kaleminin ne kadar kuvvetli olduğunu ispatlıyor. blogunu da devam ettirmesi temennilerimle.
ne yazsam bilemedim ama bu saatte neden ayaktayım sen biliyorsun yavrimu. geceyi sabaha bağladığımız nice işleri, beraber başlayıp bitirmek dileğiyle. ben de seni seviyorum kardeşim.
not: kızlar eqleyin, adam güzel yemek yapıyor.
- spoiler-
nam- ı değer leydi taşyürek. Lord beric sayesinde öldükten sonra dirilmiş kendini kızıl düğünü planlayanları öldürmeye adamıştır. Sonuna kadar arkasındayım. Koskoca stark aşiretini yediler...
Edit: yine yanlış yere yazdım hadi hayırlısı.
kızlarla arası pek iyi gitmeyen yazar. çok sevimli biri. kızlar verin bu adama. kalbinizi.
yakışıklı birisi, bence de vermelisiniz. kalbinizi.
kız olsam vereceğim yazar, kalbimi. luv ya bebeğim; ve tabii klişemiz:

http://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY
oha adamın hesabı açılmış lan yazarı. meraba.
Piknikte 15 metre havadan gelen topu ayağında kontrol edişi 4.5 yıldır hafızamda. Her halı saha maçında top bana gelirken acaba zafer gibi kontrol edebilir miyim diye düşünüyorum ve edemiyorum. Ben premier ligte dahi öyle bi kontrol görmedim.
çok gizemli amınakoyim. başlığı hem komik hem gizemli. götten veren mi ararsın yavşayan mı çok ilginç fazlaca ilginç.
Sözlüğün en güzel kızı, benden sonra da en yakısıklı ikinci erkeği denebilir özet geçecek olursak.