bugün

9. nesil bir yazar. hoş gelmiş.

edit: an itibariyle pek bi boş gelmiş.
(bkz: epic fail)
(bkz: ilk ağda/@carvas) neyin peşinde olduğunu anlayamadık.
malın bayrak taşıyanı diye biliyorum ben.
şakacı diye biliyorum ben.
(#14629752) görmediği entry hakkında başka yazarlara laf sokan garip biri.
(#15121497) kendisi düzgün olup başkasına sataşsa neyse.
"bana dokunmasın bin yaşasın" yazarı. bir nevi sülük.
italya'ya sattığımız bebek bezinden gurur duymayan hain. asılmalı. sallandıracaksın 8-10 tane bak bakalım ne oluyor.
(#15150311) kendisiyle barışık yazar.
çok hoş çocuk.
(#15150370) kendi nick altına yazan yazar.
(#15150311) kendi kendine hakaret eden yazar.
Kendi kendine verdiği ayarla beni güldüren sempatik yazar.
hakkari'yi kürtlere, kürdistan kursun diye vermeye niyetli yazar. kimin malını kime veriyorsun delikanlı ? benim kuzenim orada şehit düştü. 1 karış toprağını almaya kalkanın götünden kan alırım. kürdistan isteyen ırak'a siktirip gidebilir.
benimle neredeyse aynı şeyleri düşünen yazar. ilginç. kendisine selam eder, bol entryler dilerim.
uludağ sözlük lise ve dengi okullarda okuyan yazarları tespit edip fişleme ekibinden.
sürekli gözüme takılan yazar. carvas ne ki?
yarın kendisinden iyi kararlar almasını beklediğim kadim dostum. saçının teline bir şey olsa, benim canım yanar. o derece çok seviyorum bu çocuğu.
dikkat çekmeye çalışan yazar. muhtemelen kitap filan yazmayı düşünüyordur, adını duyurup sonra enrty formatını değiştirerek popüler olmak istiyordur ya da twitter için filan kasıyordur. en azından noktalama işaretlerini filan yerinde kullanıyor bu iyi bir şey.
yolu açık olsun, suç onda değil bu düzeni yaratan bizlerde. hepimiz piyonuz ama hepimiz bir başkasına vezir olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz, kendimiz de biliyoruz piyon olduğumuzu da işte vezir olabilme hayaline çok kaptırıyoruz.
Nick altına birileri bir şeyler yazsın isteyen yazardır. Selamını aldım dostum ve aleyküm selam.
mal mıknatısı da olabilir.
kendisi iyi kötü bir üniversite mezunudur.
(bkz: #15169890)
(bkz: #15169916)

bluevelve' gibi kaliteli trolleri özlüyor insan.
kendisi psikiyatriyi kazandığı güne bugün lanet etmiştir, keşke çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıklarını kazansaydı. sözlükte çok daha işe yarardı.
yazdığım entry'den memelerimi hayal ederek bana ohhşş oyy memişler gibi mesajlar atan sapıktır! yok mu bunu şikayet edecek yer?