bugün

muhtemel patron adamdır.

işletmesini onun yerine açıp kapayan, gün içinde işi çeviren biri(leri) vardır. rahat adamdır.
kendi işinin sahibi, işyerinde çalışanı olan insandır.
Homeoffice çalışıyordur ya da köşe yazarı da olabilir. Herkesin hayallerini süsleyen hayatı yaşar.
issiz insandir hayati sallamayandir.
Çalıştığı iş yerinde ağarlığı olan, o olduğunda işlerin çok kolay olmadığında çok zor olduğu biridir. illa patron, home office çalışan olmasına gerek yok.
lise mi lan burası canı istemeyince gitmeyecek. ertesi gün siktirnameyi verirler eline sınırsız tatlil yaparsın.
yaptığınız işte iyiyseniz ve yeteri kadar kıdemde almış iseniz normal olan mevzudur. salı günü söyleyip çarşamba günü izne çıktım misal. bazen sabahtan arayıp bugün gelmeyeceğim diyorum gene ters bir tepki olmuyor. tabi bunu art niyete dönüştürmemek gerekiyor karşıdaki insanlarda iş güç sahibi kişiler saf değiller yani anlıyorlar..
kim la o ne mezunu. hayat okuludur kesin aq.
Hayaller.
o zaman hiç gitmeme ile sonuçlanırdı.
Geçtiğimiz ay bendim. Hatta bir gün "Amaan uykum var, yağmur da yağıyor zaten. gitmiyciim." diye gitmemiştim.
Benim bu,çünkü iş yeri babamın olunca istediğim zaman gitmiyorum. Ama yeri geliyor çalışanın 2 katı çalışıyorum bu hakkı doğal olarak kendimde buluyorum.