yedinci nesil yazar.
hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
(#10086854) komik yazar. hemşerim olduğu için komiktir tabii. hemşerim olmasa komik olmazdı.
(bkz: for whom the bell tolls)
kendi nickaltına entry girmeme kararı almış yazar.
''kendi nickaltına entry girmeme kararı almış yazar'' tanımını kendisi yaparak oksimoron un tanımını yapan yazar.
sigarayı bırakma kararı alıp bizi mutlu etmiş yedinci nesil yazar.
hayırlısı olsundur.
(bkz: #10856621)
sponsor veya yarışmacı olarak kendisine yardım edebileceğim yazar *. nesildaştır, hoş gelmiş.
kimdir bilmiyorum ama benden iyi nicki olan yazar.
bugün doğum günüymüş. doğum günü kutlu olsun.
bir entry'sinde beyaz tenli kahverengi saçlı hafif göbekli olduğunu öğrendiğim yazar. *
nesildaşım nickimi okunduğu gibi yazarak nick altıma neşe katmıştır.(#11883360)
(bkz: #11992656) entrysi ile kendisini tanıyıp yarılmama sebep olan yazardır.
nickiyle metallica'nın for whom the bell tools şarkısına cevap olabilen yazar.
starbucks konusunda desteklediğim yazar. ulan bu kadar sikko bi mekan daha olamaz amk ya. herşey yapmacık, her hareket özenti. tey allahım.
#13188524 güldüren yazar.
son 1 yılda hemen hemen her gün görüştüğüm süper insan buddym. baskıları sonucu artık benim de yazar olmam kaçınılmazdı.
zirvenin düğün fotoğrafçısı olan yazarı. sağolsun herkesi çekmiş ama beni bir bulamadı, olsun başka zirvelere artık.

edit...edit...edit: beni de buldu sağolsun. saygılarımla.
bir nevi bacanak.
joker.

"kendisini tek kelimeyle özetler misin?" diye sorsalar düşünmeden bunu söylerdim. düşünsem yine aynı şeyi söylerdim, farkı yok.

bir kısa film çekelim mi?
takımın fotoğrafları çekilecek gelir misin?
müzik grubu ayarlayalım mı bir tane?
zirvede gecenin tamamını kayıt etmek lazım, halleder misin?
şu afişleri asmakta yardımcı olur musun?
kapıda kayıtları alır mısın?
bir tane darbuka ve kaleci eldiveni alır mısın?

ne istediysem hallediyor, hiç mırın kırın etmiyor. çok disiplinli bir kardeşimiz, sözünün eri. kaçta orada olacağını söylüyorsa o saatte geliyor.

sözlüğün önemli bir değeri, perde arkası adamlarından. daha çok genç ve yolun başında olmasına rağmen böylesine düzgün bir adam olması ilerde iyi yerlere geleceğini gösterir nitelikte. beraberinde takıldığı adamlar ve hatunlar da düzgün insanlar, asla yanlış yollara sapmayacağı belli... umarım ilerde başarılı bir yönetmen olur da biz de kendisiyle gururlanırız.

her şey için sağolsun, varolsun...
uludağ sözlük beş yaşında zirvesi girişinde tanıştığım nesildaş yazar. bakışları ve o müthiş gülümsemesiyle insanın içini ısıtan bir enerjiye sahip tatlı bir adam. keşke fırsat olsa da uzunca sohbet edebilme şansı bulabilsek.
uludağ sözlük beş yaşında zirvesinde tanıştığım, röportaj yaptığımız güleryüzlü, neşeli uuser..
harbiden hacı ya bildiğin tanımamıza rağmen ordan kanımız ısınmış vallahi bu saatte şaşırdım.
içinin güzelliği yüzüne vurmuş çalışkan rakçı kardeşimiz uludağ futbol takımımızın 12. adamı var ol.
hayatınıza nadir giren insanlardandır kendisi; girip bi türlü çıkmayı bilmeyenlerden. daha doğrusu hayatınızın vazgeçilmezlerinden olanlardandır.

yakından tanıma fırsatı bulursanız ama gerçekten "yakından" tanıyabilirseniz bakış açısından mahrum olmak istemezsiniz. hayata karşı duruşu, tavrı nettir. bu netliğiyle hayattaki hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğine ve istediği noktaya varıcağına inancım sonsuz.

kendisi hakkında sayfalarca şey yazabilirim ve yazmaya başlarsam kendimi durduramamaktan korkuyorum. o yüzden hatırladığımda tebessüm ettiren anılarımıza yenilerini eklemeyi dilemekle kesiyorum. kral adamdır allah başımızdan eksik etmesin *
2011 yılı istatistiklerinde 50. olmuş yazar. geçen seneden sözünü tutmuştur
(bkz: uludağ sözlük 2010 yılı istatistikleri/#10353410)
(bkz: starbucks ta kahve alınırken yaşanan gerginlik/#13145938)
bayağıdır kendisiyle görüşmeme rağmen çok iyi bir insan olduğuna kanaat getirdiğim sevimli bir arkadaş. türkiye' ye geldiğim zaman salca abiyi ve seni göreceğim. hayatımın en güzel anlarıymış meğerse o zamanlar.