bugün

akp'nin siyasi hayatının sonlarına geldiğini gösterir.

anap da böyleydi. iyi sulandırılmıştı. reklam peşinde olanlar, magazin siması olan boş tipler toplanmıştı. aynısı akp'ye oluyor. merkez sağ partilerin kaçınılmaz sonu bu!
akp li olarak utandım. tamamen gösteriş merakı.
Şaşırtmamıştır.böyle dengesiz, karaktersiz, şov peşinde koşan birinden ancak bu beklenirdi zaten.
dayı ben parfümcü şu borcu ödesen bi.
bir akabeli olarak yakışır diyorum.
AKP'ye yakışır.
Güldüren durumdur. En son intihar etmemiş miydi bu? Evet.
Eski çamlar bardak oldu. Yok o başka bir şeydi...
Bu herif bardak mı kırmıştı?
Yakışmış... Süper olmuş.
secilirse, chp ye kizip mikrofona kafa atmasi olasidir.
Hahagaha bi ara umreye falan gidiyordu oradan selfi çekip atiyordu simdi çakozladim.
Ağladım amina koyyim djjdjfdjkd ndjdjd..
Başarılı olma ihtimali bizim önyargılarımızdan fazladır belkide kim bilebilir ki? Kaldı ki Suriyeliler bile aday olurken hemde. Hayırlı uğurlu olsun demek tebrik etmek ve başarılı olması için de kendisine yardımcı olmak boynumuzun borcudur. O alacağını isteyenler varya seçildikten sonra yaltaklanmazsa eğer ben de siyaset namına hiçbir şey bilmiyor olayım. Ye kürküm ye dünyası.
ibrahim tatlıses,
bu herif,
tanju çolak.

bunların en küçük ortak katı nedir ?

" sen anladın onu " dedikleri.
Bundan iyi enerji bakani olur.
Ak parti'nin iktidara gelmesinden daha kötü bi şey varsa bu malın ak parti milletvekili olarak kürsüde konuşmasıdır.
Tülin de chp den olsun Hanife de olsun Bayhan da olsun.

Meclis meclis değil sanki izdivaç tribünü aq * .
Bu ölmemiş miydi?

Seçimi kaybedince tekrar intihara kalkışmasın da.
6000 lirasını çöpe atmak isteyen herkesin yapabileceği iş.
işte şimdi diğer partiler düşünsün!
Geçen gün AKP nin akademik düzeyi yüksek veya sanatçı yoğun adaylara yöneleceğine dair bir haber okumuştum. Referans noktası Caner Toygar olmasın bence sayın AKP liler, dostane söylüyorum yazık olur bak Caner e küfür edenler üzerinden mağduriyet çıkaramazsınız. Dikkat çekmek için canlı yayında kafasında bardak kıran ve sosyal medya üzerinden intihar eden bir adamdan bahsediyoruz, sanatçı dediğin farklı bir şey yapmayın etmeyin!!
normaldir, diğer partiler böylesini ciddiye almaz çünkü.
Vatan için kafasında bardak kırmış medya şebeği eylemi.
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
siyasetin iyice sirke döndüğünü gösterir..

yakında ajdar,safiye faik çifti hatta müge anlidan falanda adaylık bekliyorum.