bugün

(bkz: sevişmek istenen ünlüler)
Ortada “ şişirdim abdominelleri ıııps” diye dolaşıyormuş havası var.

Çekici olmaktan ziyade fazlasıyla itici bir tipi olan televizyon yüzüdür.
Bir artist. Bana benziyor.
kaslı ve öfkeli.
dünyanın en yakışıklı erkekleri arasındaki listede 75. siradaymis..

amk bendede o kadar para pul imkan şöhret vs olsa bende girerim listeye.

normal vatandaş olsa tekstilde konfeksiyonda çalışacak tipler zengin oluyor

tanrının kutsadigi insanlar ,
bizede diablonun lanetini vermiş..
yavs, maymunlar bile eğitim verilince oyunculuk yapabiliyor bu adam bu yeteneksizlikle hem hiçbir şey beceremiyor hem de demet özdemir gibi fâni bir ilâhe ile takılıyor.

xeşxe bende de biraz tip olsaydı bu nedir ya.
Türk kızlarının kendilerini siktirtmek için sıraya girdikleri çükdaşım. Acıma can yaman, gelene geçene yapıştır. Sakın insan gibi sikme. Hayvan gibi hayvan gibi...
isim soyisim kombinasyonu sadece bana mi fake gibi geliyor.

vucut olarak iyi bir arkadas ama mikro pipili oldugunu dusunuyorum.

yok canim ne kiskanmasi.
Çok itici buluyorum. Dev gibi yau. Rahatsız edici bir irilik.

Bu adamdan hoşlanan insanlara da üzülüyorum, bu kadar mı korunmaya muhtaç hissediyorsunuz ki 2 metrelik biri size çekici geliyor.

Dış görünüşü eleştirmek alçakça bir davranış fakat güzel değil bu adam.
oynadığı dizi karakterinin adını almışcasına bir isme sahip olan, jason momoa'ya benzetilen oyuncu.

sakallı/sakalsız hâli birbirinden oldukça farklı. kalça-bacak kısımları da vücudunun üçgenliğine aykırı duruyor. (adamın sadece sol kolunda bulunan kaslara bile sahip değilim, yorum yapmamam lazım ama konumuz bu değil.)

yüzüne sürülen fondöten rahatsız edici. bana kalırsa yakışmıyor. yüzündeki anormal pürüzsüzlük ve burun duruşunda adını koyamadığım bir iticilik var.
bu iticilik son zamanlarda fanlarının yorumlarına saçma sapan cevaplar vermesinden mi kaynaklı bilemiyorum.
fazla pudralı, kötü bir oyuncu. 1.90+ olan herkesi ilahlaştırmak anlamsız.

not: inanmayacaksınız ama adamın takipçisi değilim. Uludağ şok.
hep yaz dizilerinde oynayan ve 14-15 yaşındaki kız fanları tarafından abartılan yeteneksiz oyuncu.
Allah allah bi ben mi itici buluyorum bunu? Kasıntı ergenin önde gideni.

Uçan balon.
Hangimiz sevmedik tarık olarak gayet eli yüzü düzgün hoş ve yakisili idi. Bence kendisini itici yapan şuan ki tarzı. Saç sakal karışık, deli gibi vücut falan. Çok itici geliyor. Ama adamin orjinali yakışıklı hiç zorlamayın.
galiba çok ucuz ki hep ekranlarda boy gösteriyor. belki de üstüne veriyordur. para yani !
Türkiye'nin en yakışıklı erkeği.
Protein tozunu fazla kaçıran bir ünlümüzür tipi iticidir tipik türk erkeğidir abartılacak birşey yoktur.
https://twitter.com/warti...tatus/1165997937815629825
Anneannemin orman ayısı dediği oyuncu.
E biraz haklı tabii.
Eski haliyle memoli'nin gençliğiydi.

Şimdi ise hakan balamir'in gençliğidir.
Bence dünya çapında en itici oyuncu seçilmeli kendisi.
aşırı kasıntı olduğunu düşünüyorum. bir insan neden instagram biosuna tüm eğitim hayatını yazar anlamış değilim.
Aşırı yakışıklıklıdır.
Gorildir. Gonul isleri dizisinde bunu gordugumde asik olmustum resmen , orada oynarken gayet insaniydi ama sonradan ne bastilarsa goril olmus oyuncu.
Eskiden iyiydi, şimdilerde biraz ayı gibim davar gibim olmuş. Azcık kes saçını sakalını be bilader.
zamanla, orman kaçkınıyla at hırsızı karışımı bir şeye dönüşmüş oyuncudur. şahsi görüşümdür, buna düşen mutfak robotu bile değildir.