bugün

şöyle bir web sayfası olan kişi: http://www.cansungur.com/

sayfası arada bir göz atmaya değer gibi sanki.
muhabbeti şahane olan streamer. ayrıca youtube kanalı da var.
Geekyapar döneminden beridir takip ettiğim şahıs.

Fikirlerini sivri dille söylemesi biraz itici gelse de aslında tatlı bir adamdır. Seviliyorsun cs reyiz.
Why did you say that name!?
Kaliteli biri.

Devam cs.

Acayip severim kendisini.
geekyapar sayesinde tanıdığım kişidir. kaliteli bir eleştiri anlayışına sahip. bazen şaka yollu olsada gereksiz abarttığını da düşündüğüm oluyor ama genel olarak keskin çizgisi olan biri. izlenmeye değer.
eskiden çok severek izlerdim noobstar diye birşeye katıldıktan sonra ergenler doldu kanalında çok üzülüyorum artık Mert Günhan ve Turgut Uç falan izliyorum.
oyun incelemelerini, wattpad yayınlarını ve film eleştirilerini severek izlediğimiz, kaliteli şakaları ile sık sık güldüren yayıncı. Keşke sadece oyun oynamasa arada oyun dünyası ve oyun haberleri ile ilgili muhabbet sohbet geyik yayınları da yapsa.
jahrein'i bir pokemon gibi düşünecek olursak bu arkadaş onun evrimleşmiş hali diyebiliriz. ama tabi küstahlık, iticilik ve tabi egoizm gibi konularda.

kendini dünyanın merkezinde görmeler, aklına gelebilecek her konuda fikir sahibi olmalar, hiçbir boku asla beğenmemeler, her olaya üst perdeden yaklaşmalar, izleyenleri aşağılamalar, dilediğine hakaret etmeler, dalga geçmeler ve daha bir sürü şey.

abi böyle bir adamı izleyip üstüne abone olmak ve de bağış falan atmak çok acayip kafalar gerçekten ya. paranız mı bol lan? fakir fukaraya dağıtın amk yazıktır.

oğlum enes batur kitlesinin bile bir açıklamasını yapıyorum da bu adamın küçük bile olsa bir kitlesinin olabilmesini anlayamıyorum bir türlü. çok acayip.
Kendisini geekyapar ile keşfettim, özellikle twitch deki ateş meclisi yayınlarının takipçisiyim. Güldüğüm bir çok içeriğini sayabilirim ama benim son zamanlarda en çok dikkatimi çeken eşiyle beraber çektiği #6altı ismiyle yayınladıkları videolar. Bu videolarda gerilim, gizem, bilim kurgu ve korku ögelerini içeren filmleri bazen de olayları konuşuyorlar. Eşi tarihçi olduğu için bazen çok farklı bakış açısı sunup filmleri çok keyifli bir şekilde yorumluyorlar. Çok kaliteli bir izlenecek filmler listesi çıkarılabilir. Özellikle gerilim severlere bu seri videoları öneririm.
Nefret ettiği şeylere küfretmek yerine dalga geçebilecek kadar kendini aşmış bir geek. Üstüne üstlük filmlere, dizilere ve şarkılara yaptığı yorumlar o kadar doğru, mantıklı ve aynı benim gibi bir düşünce ve zevk yapısına sahip olduğundan ötürü harika bir eleştirmendir de.
geçenlerde youtube'da wattpad serisine denk geldim. ergen kızların vampir hikayelerini falan okuyor, gülmekten yarılıyorum her saniye hahaha. allah da seni güldürsün cs.
bir insanı takip edebilmek için her şeyinin dört dörtlük olması gerekmiyor fakat bu adam ne oyun oynamasını beceriyor ne de muhabbeti sarıyor, her şeyi bilen aynı zamanda hiçbir şey bilmeyen tiplerden.

ekranda bu kadar itici olabilen birinin yakından ne kadar itici olabileceğini tahmin etmesi çok da zor değil, insan olarak saygım var ama yaptığı "işe" saygım yok.
muhabbeti gayet sarıyor, çoğu yayıncıdan kat kat bilgili sadece bir keresinde rage geçirip Twitch'e söverken gereksizce elraen'i dürtmüştü.
aşık olduğum yayıncı. kendisini o kadar çok severim ki gözüm başkasını görmüyor resmen. seviyorum seni cs bey
kendisini de eşi ceren hanımı da ayrı ayrı severim. sosyal medyada görünür olan kişileri abartmayı sevmem zira arkalarından ne çıkacağı hiç belli olmuyor. ama cs bey ve cs hanım o kadar uyumlu bir çift ve o kadar bilgili insanlar ki... ne oyun severim ne de takip ederim ama can sungur özellikle de toplumsal meselelerle ilgili yaptığı tespitlerle beni kendisine hayran bırakıyor. çoğu zaman olaylara daha farklı bir bakış açısıyla bakabilmemi sağladı ve marjinal olmak gibi bir kaygısı yok. "küçük yaştaki çocuklar gördüklerine özeniyorlar, o zaman çocuk kanallarında cips, kola, hamburger reklamları yasaklanacak abi, çok doğal. bunun yasaklama kültürüyle bir ilgisi yok." diyebilecek kadar toplumcu ayrıca. kendisini severek takip ediyorum, umarım kendini bozmaz, ilerleyen zamanlarda saçma sapan işler yapıp sevenlerini mahcup etmez.
Birkaç yıl önce kendisi için "jahrein'in 5 iq fazla olan versiyonu" şeklinde bir yorum yapmıştım ama sanırım bu abimiz jahrein'in bile çok gerisinde. Bir de o zamanlar ceren sungur'un eşi olmasına çok şaşırmıştım şimdi tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyorum.
Gamer youtuberdır. Niye adı her yerde geçiyor onu anlamadım. Bu kadar mı boşsunuz amk.