bugün

2 gündür sözlük semalarında görmeye alışık olduğumuz bir durumdur bu efendim.
aslında çemkirme hakkını kendimde bulmuyorum, boş zamanınız çoktur, yapacak bir şeyiniz yoktur. düzgün bir kitap okuyup kendiniz geliştirme kaygınız yoktur.

eee yokluk ve çokluk size ne getirecek, kendi kendinize eğlence çıkarmayı. ama bunu yaparken be funny don t fool kuralını unutarak, belki de kendi saçmalıklarınızla eğlenmek olarak size geri dönecektir..

sol tarafa baktığınızda, ne kadar eğlendiğimizi göreceğizdir zaten.

aslında genel bir konudur bu , hayatımızın her alanında canı sıkıntısı çektiğimiz zamanlrda eğlenmek isteriz, düzgün bir eğlence kaynağımız yoksa da, saçmalamaya başlarız. sözlüğe indirgemek her ne kadar yanlış olsa da, çemkirme isteği doğdu içimde..
4-5 kişi toplanırsınız ve canınız sıkılır.Bir telefon numarasını sırayla ararsınız
1.kişi-Alo mehmet ile görüşecektim.
Telefondaki-yok yanlış numara..
2 kişi arar..
-Alo mehmet orda mı?
T-yok kardeşim öyle biri burda.
3.kişi arar.
-Alo mehmet abi orda mı verebilir misiniz?
T-alah allah çıldırıcağım kardeşim şaka mı bu.
Son olarak son kişi arar
-Alo ben Mehmet beni arayan oldu mu?

Can sıkıntısı insana neler yaptırabiliyor..
mutfak aletlerinden değişik alanlarda kullanmaya çalışırsınız,mutfak robotunun içine mutfakta ne varsa atarsınız sonra bunları hamur kıvamına getirip fırını 200 dereceye ayarlayıp içine atarsınız,pişmesini beklerken dışardan bi sokak kedisi bulup eve getirirsiniz küvete atarsınız, ne kadar kozmetik üzün varsa üzerinde denersizin,kediyi durulayıp havluya sararsınız ve kanepeye oturtursunuz artık ismi mechul yemeğiniz pişmiştir getirip kediye yedirmeye çalışırsınız yemez,yiyemez içinde sütün eksik olduğunu düşünüp bakkaldan bir paket süt alıp gelirsiniz, üzerine dökersiniz hala yemez kafasını içine daldırırdsınız beş dakika geçtikten sonra, kedinin artık yürüyemediğini fakedersiniz, daha sonra kusturmaya çalışırsınız bu esnada kedinin kendisine geldiğini farkedip derin bir oh çekersiniz.