bugün

yetimin hakkını yiyenlere oy veren mallara dert olan seçmendir. az daha vazelin sürün zamlar kapıda.
akıllı partiye oy veren seçmendir.

zira o mekanları daha kullanışlı hale getirmiştir malum parti.
cami altlarına dükkan açılmasına izin veren partiyi desteklemeyen seçmendir. bu türkü de size gelsin
troll troll troll yaarr
troll troll troll yaaaar
troll troll yar.
insanları diri diri yakanları savunan partiye oy veren seçmen ile kıyaslanamayacak kadar haysiyetli şerefli ve müslümandır.
Camileri ahır yapmasını da biz biliriz sanane!
türbeyi dünyanın gözü önünde havaya uçurup kaçan,kafa kesenlere ve insan yakanlara baskı yemiş çocuk bunlar anlayış gösterin diyen, geçmişte terkedilmiş kullanılmamış camilerini yağmalanmasın diye kilitlenmesini mühürlenmesini ahır yaptılar diye iğrenç iftiralarla çarpıtan bunun kanıtı olarak edirneyi birinci balkan savaşında işgal eden bulgarların üç şerefeli camiyi ahır olarak kullanmasının resimleri aha işte chp yaptı diye utanmadan sıkılmadan pazarlayan kana susamış sübyancı dincilere oy değil günah verilmez. Yobazların kaçarak terkettiği O Edirneyide kurtaran ittihatçı subaylardı halkın gözüne böyle girmişlerdi anladınız mı şebekler.
lan söylemeyim dedimde geçen bi camiye foto çekmeye girdik icerisi ter ayak bok apis arasi gobek deligi osuruk gegirme kokusu ahirdan daha pis kokuyodu.

diyaneti temizlige davet ediyorum.
vatan caddesinin genişletilmesi sırasında camileri yıkan partiye oy veren seçmenlerin de var olduğu ülkemde çok garipsenmeyen olaydır. garip olan şudur; siyasi partinin başındaki liderin her söylediğine tamah eden bir güruh var. milletin adamı dediğiniz, arkasından gözyaşı döktüğünüz amerikan uşağı menderes'in cami yıktığı gerçeğini, malatya'da akp iktidari döneminde cami yıkılıp avm yapılmasına izin verilmesini sorgulamayan aktroller kaleyi gördükleri yerden vurmaktadır ama cahillik diz boyu.
Sığ beyinli öküzlere göre camiler ahır yapılamaz. Ahır sanki kerane olarak kullanılıyor.

Çok cami varsa yapılabilir, cami yıkılabilir, cami evsizler için yurt olabilir, hayvanlar için barınak olabilir.

Eğer yakınında ibadet edebileceğin bir cami varsa, allahın senin diktiğin yapıya ihtiyacı yok gerizekalı kardeşim, saygısızlık olmadığı sürece her şey yapılabilir.
camileri faizhane, kumarhane, ticarethane yapanlara oy veren seçmenden daha hayırlı olduğu kesindir (bkz: camilerin altına meyhane açmak helaldir).

tüm ahaliyi "allah ve resulü ile savaş" (bkz: faiz helaldir) haline düşürenlere oy verenlerden de hayırlıdırlar.
camileri avm yapmak için yıkan partiye oy veren seçmenden evladır. evet.

https://www.youtube.com/watch?v=p5S7csm0L-Y
Aynı mentaliteyle Türkiye'yi kuran Atatürk'ün partisine oy veren seçmen retoriği de üretilebilir, ve üretilmiştir.
Ama ben artık geçmişin hatalarını günümüz partilerine yüklemeyi bıraktım. Yine de oyum CHP'ye gitmeyecek.
bunlağğğğğrrr camiye ayakkabıyla girdiler, içki içtileeeğğr. görüntüler cumaya.

1930'larda olduğu iddia edilen bir olayın, 2013 versiyonunu dahi ispat edememiş koyun çobanları tarafından itinayla beslenen troll sıçmığıdır.

çekimler uzun sürdü herhalde, üstünden 1500 cuma geçti hala gelmedi görüntüler.

tanım: iktidar uğruna her pisliği yapabilecek bazı siyasetçilere prim vermeyen seçmendir.
Solcuysa amenna, fakat gülen cemaati mensubuysa sahtekardır! Hocalarına karşı geliyor diye, 90 yıldır Hz. Peygamber'e hakaret eden, camiyi ahır eden, dini sembolleri yasaklayan partiye oy verecekler... Vallahi yazık...
Tarihi bilgisi yetersiz insanların ve ya bu konuyu gerçekten arastıran insanları okumadıklarından böyle durumun gerçekte var olduğunu sanan insanın var olması gibi bir durumdan ibaret.
allahsız seçmendir.
dini kirli ağızına alıp paraları sıfırlayıp 1500 milyarı nereden vereceksiniz diyen parti değildir.
hiç merak etmeyin ümmeti sersemullahlar; yakında pek yakında yine camiiler ahır, imamlar eşek, müezzinler bar garsonu olacaktır. sırf bu yüzden chp'ye oy veresim var ama ben söz verdim bu sene mhp diyorum!
bakara makara yapıyorlardır belki değil mi sevgili hırsız ve rüşvetçi dingil.
atatürkün kiliseden camiye çevirdiği yapıyı yeniden kilise yapma çabalarıda vardır.

http://www.habervaktim.co...iyi-kiliseye-cevirdi.html
http://www.zaman.com.tr/g...seye-cevirdi_1172100.html
din zırvalarıyla beyinleri uyuşmamış seçmendir.
cahildir. nokta. cahil.cahil.cahil.
Göbek fetişi sevendir.
karşılığını ahirette görecektir.
Zaten chp olmasa suçu kime atardınız allah bilir.
Zaten akp ak pak tertemiz diğer partiler pis kaka.

Şimdi heryerde cami var da gidenlerin kaçı gerçek müslüman.