bugün

Püüü şehabe zihniyeti ne olçak camii de neler yabıorlar. Gerci bunların dedeleri de pöyleydi.
belki de bir toplumun sesi olmuştur suriyelilere karşı.
birde olay sonrası yatsı namazı kıldırdı. Yatsı namazında cemaat galeyana geldi.

ulan yemin ediyorum şaka gibi memleketiz.
'CHP döneminde camileri ahır yaptılar' palavrası atan çomarların camilerin ne hale geldiğine dair suskunluklarını koruyacakları olay.
o nasıl bir haber sitesi formatı amk. suriyeli kadın değil gözlerim sikildi.
ilk okul 1 talebesine web sitesi yaptırsan daha güzel olur.
(bkz: yatsıyı kıldırıp geliyorum) *
hemen kötüye yormayın temizlik yapıyorlar yorulmuşlar. o nedenle terliymişler.

http://www.manisamanset.g...R-MobilHaberYonlendirildi
Haber imam camide suriyeli kadınla beraber oldu diyor herif bi fotoğraf bile yok diyor amk. 9 ay sonra çıkar belki fotoğraf.
harika bir ülkede yaşıyoruz.
ibadet dünyası rengarenk olan imamın çılgınca olan kaçamağı olmalı.
“TEMiZLiK YAPIYORDUK YORULMUŞUZ”
Polis ısrarları sonucu kapıyı Suriyeli kadın açtı, ardından ise imam Eyüp Ö. çıktı. Suriyeli kadın 'Temizlik yapıyorduk, çok yorulmuşuz' derken, imamın endişeli hali gözlerden kaçmadı. Karakola götürülen ikili, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. imamın daha önce de yardım bahanesiyle birçok kez evli olan Suriyeli kadının evine gittiği öğrenildi.

https://www.sozcu.com.tr/...-kadinla-basildi-2638469/

şüphesiz gerçek islam bu değil!!!
Bu cehape var ya, camileri ahır yaptı.
--spoiler--
+suriyeliler bu ülkeden defolup gitsin!
-suriyelileri gönderelim de imamlar bizi mi siksin?
--spoiler--

rte. puaha.
manisadan ne beklenirki ülkenin çomar başkenti sonuçta, ege olmasına bakmayın en tehlikeli arkanızdan iş çevirecek insanları barındıran şehirdir.
(bkz: iyi niyet elçisi)

--spoiler--

iyi niyet elçisi bir ülke ya da kuruluş adına gönüllü hizmet sunan kişileri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bir topluluğa iyi niyet sunmayı ve gelişkin idealleri tanıtmayı amaç edinmişlerdir.
--spoiler--
imamla imamın karısı arasındaki özel bir meseledir. suriyeli kadın ile imam arasındaki özel bir meseledir.

dünyada mekan sorununa işaret etmiştir.
Komşu topraklar kardeştir kandır kandır yerleştir hesabı suriyeliyi siken imamdır. Tamam sik ama neden camide sikiyorsun kardeşim? Eve götür sik. Hatta 10 tane götür sik. Yoksa yenge mi evdeydi?

Peşin Not : kaynakları kontrol etmedim. Sadece sözlükte yazılanları referans alarak yazdım.
Elit bir meslek olacakken, herkesin imam olabilmesinin bir sonucudur. imamlık ciddi müessese, ağırdır ama bu atama olayları bunu değiştirdi.Parası için imam olursa, olacağı da budur.
ak kefenli kardeşlerimizin az sonra gelip olayı yalanlayacağı kanıtlar ortaya çıkınca ise imamın cehapeli olduğunu iddia edecekleri ayıplı olaydır. hiçbirisi tutmaz ise "zındıklar bir olay üzerinden kocaman kitleyi yaftalıyorlar" savunmasına geçerler.

"bir olay - bir kişi" dedikleri de 1504783. olay falan oldu. olayın islamiyet ile müslümanlık ile alakası yok. koskoca islamiyeti ticarethane gibi kullanırsan dini her bir halta karıştırırsan imamı böyle yapar müezzini başka yapar cemaati bambaşka yapar.

(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)

ezan okunuyor haydi şimdi bu haberden sonra otur imamın karşısına dinle bakalım. hep bir kitleye yakın tiplerden çıkması hiç mi anormal gelmiyor böyle şeylerin ?
Suriyelilerle mücadele yöntemi geliştiren bir mümin kardeşimiz. Tebrik ediyorum kendisini.
Ay ben bu imama uyarım... içeriz şarabı, sikeriz arabı dediler geldik.
hiç şüphesiz ki yandaş bir imamdır. camiyi kerhaneye çevirmiş be!

https://odatv.com/imam-ca...nla-basildi-21091858.html

"camide içki içtiniz" yalanı sıkanlar, neredesiniz?

len (bkz: hani marjinal bizdik)?

(bkz: yobazların ahlakı)
dünyada iman ahirette mekan. olayı yanlış anlamış imam efendi.
bir imam cemaat ilişkisidir.
akp'nin ruhban sınıfı bu işte. makarna için götünü siktiren kitleye az bile.
hakkı olanı yapan imamdır. o imam da insan hem de mübarek gayet tabi karı sikecek insan niye rahatsız oluyorsunuz.