bugün

(bkz: imam böyle yaparsa cemaat ne yapsın)
(bkz: imam x yaparsa cemaat y yapar)
çarpılcaksınız lan tövbe.
cehennemden 'vip kazık' sahibi olmanızla sonuçlanan eylem.
(bkz: kalkmışın imanı olmaz)
kilisedeki, papazın günah çıkarttığı o küçük karanlık dar odada oh yea! yapanların çok olduğu hıristiyan ülkelere nazaran, benim memleketimde olmamış, olmayan, olmayacak olan oh yea! dır.
sadece cami değil kilisi ve sinagog'da bu işlemi yapanın mezhebi geniştir. o kadar geniştir ki bir ucu yeni zelanda'da diğer ucu izlanda'da dır.
kutsanmış çocuk yapma girişimi.
akustiği iyi olur diye yapılan eylemdir.
(bkz: yanlış hatırlayıp başlık sıçmak)
bende kilisede seviştim diye cevap vereceğim cümle.işin asıl komik yanı gerçekten seviştim.

edit:beyler gerçekten seviştim ayrıca vaftis havuzuna işemişliğimde var.
günahtır. *
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
uğur dündar'ın yakaladığı olay camide seks değil, bildiğin keraneyi adamlar still olsun diye yok saray odası, yok köprü altı felan. istanbul odası yapmışlardı, duvarda da cami resimleri vardı o kadar.
(bkz: cemaat tedirgin)
fantezi midir(?)dir.
çok ürkütücü bir eylemdir. Yapan ve bundan söz eden yargılanmayı gerektire bilir.
ayiptir yahu tamam tam bir musluman gibi yasayamiyoruz cogumuz ama hic degilse ezan okunurken toplaniyoruz muzigi kapatiyoruz tuhaf hallerdeysek birakiyoruz bi kenara sonra devam ediyoruz kendi dinimize bu saygiyi gostermezsek elin ateisti hristiyani Ne diye saygi gostersin Saygili olalim efenim.
(bkz: moderasyon göreve)
eceli gelen köpek cami duvarına işermiş atasözünü anımsatan varsayım.