bugün

aklı selim gençlerin asla yapmayacağı eylem.
Chplilerin camide öpüşen çiftleri varsa, bizim de "erkek" çocuğuna "kur'an kursunda" tecavüz eden Kur'an kursu hocamız var diyerek versus yapılabilir, genelleme yapılacaksa muhafazakarlarda malzeme daha çoktur boşuna debelenmeyin. ilkine hadi ayıptır da Hüseyin üzmez mevzusundan sonra kaç akp li ayıptır ulan dediniz.
http://www.ensonhaber.com...leri-izle-2013-06-28.html
pisliklerin yaptığı, sözlükteki izansızların ise yayınlamayın, gerek yok diye ağladığı görüntüler. yayınlayın ki aşağılık pislikler ortaya çıksın.
aklımı oynatmama neden olan eylemcilerdir.laa temas etmeden öpüşmeyi nerden öğrendiniz?* ***
edit:hakikaten öpüşmüşler videoyu izledim.*
yanlıştır. ama inanmıyorum.
temas görmek isteyen mallara gelsin: http://www.youtube.com/watch?v=0SpfY3FSUYU
Camiide insanlar öldürülür de kimsenin sesi çıkmaz, bir kaç insan öpüşür camiide bütün şakirtler hortlar.
görüntülerde caminin içi değil dışı olduğu çok açık. ayrıca sevişmiyorlar erkek kızı sadece öpüyor, belki eşidir yada sevgilisi fark etmez. kız korkmuş, ağlıyor olabilir. camiye bilinçli olarak saygısızlık yapıldığını söyleyecek kadar abartılı bir görüntü ortada yok. camide tecavüz edenlere tepki vermiyorken bu salak saçma görüntülere tepki veriyorsanız utanmanız gerekir.
görüntüler ortaya çıkarmıştır ki orası revir olarak kullanılmaktadır ve rte'nin iftira attığı gibi içkili bir alem olmamıştır orda. madem bu görüntüler vardı neden adam her yerde camide içki içip alem yaptılar diye yalan söylüyor?
hz. ali camide, hemde namaz kılarken katledildikten sonra 1400 sene sesini çıkarmayan hatta bazılarının "ohh iyi olmuş" dediği müslümancıkların öpüşme eylemiyle kıyasıya eleştirdiği gençlerdir.

arkadaş şu mantığı bir aşalım "cami kutsal yerdir hiç bir şey yapılmaz sadece namaz kılınır" şimdi ben sana şunu soracağım orayı kutsal yapan nedir?

2 halı 2 minare ve avize mi? yoksa orada yapılan ibadet mi?

doğru cevap orada yapılan ibedettir orayı kutsal yapan. eğer ibadet sırasında böyle bir şey yapılsaydı bir deist olmama rağmen en büyük tepkiyi ben gösterirdim ama orası o an bir cami değil insanların sığındığı bir sağlık kurumuydu.

memlekette nerelere cami yapıldı haberiniz var mı? samsunda illegal bir 3 katlı kerhane yıkıldıktan takriben 2-3 sene sonra üzerine cami yapıldı. şimdi orada namaz kılanların namazı kabul olmuyor mu? ya da evleri düşünün milletin evinde halılar, avizeler var hatta duvarlarda kuranlar asılı, dualar asılı bu evlerde insanlar kıyasıya seks yapıyor aynı zamanda yeri geliyor namaz kılıyor. şimdi bu ev kutsal değil ama cami kutsal öyle mi?

kaldı ki madem cami kutsal arkadaş kilise kutsal değil mi? kiliseler kerhane mi? kilisede nikah kıyılıyor bizzat papaz efendi "gelini öpebilirsin" diyor.

aşın artık şu geri kafalılığı bunun adı gerikafalılıktır. toplumun belli başlı tabuları vardır hee işte onları aşmadıkça kimse kimseye nerede olursa olsun karışmamalı. masum bir öpücüğe de laf edenlerin beyninde ki örümcekleri aldırmasını diliyorum.
''arama orası revir öpüşülebilir :(('' diye savunanlar olmuştur. sonra '' tayyip şöyle dedi böyle dedi'' diyorsunuz. sen adamın önüne soteyi bırakırsan o da sayı yapar. siyaset böyle bir şey ne yazık ki. hayır savunmak yerine kötüleseniz, her şey normalleşecek ammavelakin koruma iç güdüsüyle ''orası revir ama o an'' deme samimiyetsizliğini gösteriyorsunuz. sonra ''seçimlerde fazla oy pusulası, elektrik kesintisi v.s.'' bahanelerini sunmayın. vatandaşa ters teper bu olaylar. herkesin geniş bir mezhebi yok ne yazık ki.

oha yuh. yukarıdaki entry i yazan arakadaş ne içmiş! 1400 sene hz. ali için ''ohh iyi oldu'' diyenler varmış. la camilerin en baş köşesinde koskocaman Hz. Ali nin adı geçer. alevilikten dem vurmaya çalışmakla, hz. Ali ye dem vurmak arasında fark var.
savaş meydanında her şey olur ya.biz amerikan dizilerinden filmlerinde öyle gördük. ölmek var, bir daha birbirini görememek falan. böyle direnirsek ne de olsa 48 saat içinde zalım hükümet devrilecek.anam,babam,bacım,sevgilim,kankiler,tüm tanıdımlarım sokağa dökülmüş.herkes bizimle sanki.sokakta göremediklerim de facebooktan,twitterdan destekte.arkadaşlarımın yüzde 90ı tepkisini göstermiş.inanılmaz bir şey bu.nasıl göremezler bu yobazlar ya.uzayda mı yaşıyor bunlar? yüzde 90 diyorum size yüzde 90,boru mu bu.demek ki tüm dünya bizi destekliyor. baksana erasmustan arkadaş bile ta oralardan what the fuck is going on there deyip duruyor.tam bir direniş,tam bir isyan. sanki tahrir. evet evet katıksız burası tahrir.burda her şey olur(!) hakkını helal et sevgilim. mucuk.
kutsala karşı kör olanların lanetli eylemleridir. bu memleket bir kaç eskimiş kominist artıklarına kalmayacak.
iftira kadar büyük bir ayıp ve günah işlememiş eylemcilerdir.

sevgiye ne denli yabancı bu ülkenin insanları... insan öldürene duyarsızlar ama sevgiye karşılar...

yaradanın kendisi sevgidir, peki ona ne diyeceksiniz?

bunları ayıplayıp aşağılayınca müslüman kaldığını zannedenler nasıl bir kafa taşıdıklarını görmek için ufkunu genişletsinler, tavsiye edrim.

o camiye sadece ve yalnızca hükümetin baskı rejimine karşı tepkisini yasal yollardan dile getirmek için sokağa çıkmış insanlar biber gazı ve joplarla karşılık gördükleri için sığındı! camide öpüşmek için değil!

niye tabloya yarım yamalak bakarak iftira etmekten ar etmiyorsunuz?

niye o eli öpülesi müezzinden ders almıyorsunuz?
zamanında yunanın yapmadığını yapan kanı bozuklardır. daha da kötüsü burda onları bol bol savunanlar var burda. size yemin ediyorum, böyle bir olay benim önümde olsa, beyinleri o boş kafalarından tamamen akıp gidene kadar döverdim onları, ki bizzat kendim ilk 3 gününde eylemlerin içindeydim. hatta silahım olsa çıkarır vururdum, bu yunanın ermeninin camide yapmadığını yapanları.

edit: eksileyin haysiyetten bihaberler eksileyin, umarım böyle bir olayda bunu yapan siz olursunuz karşımda da, ayağımın dibinde can çekişmenizi izlerim.
VIDEOYU IZLEDIK DALLAMANIN BIRI BIRSEYE YUMRUK ATIYOR NERDEYSE 20 SN DE BIR ONU GOSTERIYORLAR, SONLARA DOGRU 2 GENC SNLIK FALAN OKARGASADAN SONRA O KORKUDAN SONRA SEVGILISINI DUDAGINDA OPUYOR.
VARSA CEZASI ALLAH KESER SEN YERINE OTUR ŞAKiRT. SENIN BOYUNU ASAR SENIN KONUSMAYA BILE HAKKIN YOK. NE OLDUN KI ALLAH ADINA KONUSUYORSUN. VAY EFENDIM CAMIDE OPMUS SANENE BELKI NIKAHLISI! EVE GOTURUP 13 YASINDAKI COCUGUMU TAZCIZ ETSEYDI!
videodan izlediğimiz üzere yalandır.dakikalarca öpüşmemişlerdir.ha pardon siz abartmayı sanata dönüştürmüştünüz değil mi?miting sayıları,twitter takipçileri,yaralı polisler vs...akp'nin bilmediğimiz bir birimi mi var,yoksa hepinizde böyle bir gelişmişlik mi var? (bkz: abartma başkanlığı)
"gezi eyleminde aşk başkadır" ı oynayan fakat mekanı tutturamayan eylemcilerdir. (bkz: gezi parkı bahane gerisi şahane). burada da bir samimiyet sorunu olduğu açıkça görülmektedir.
şakirtlere dert olan eylemcilerdir. sana ne lan yavvşaak allah mı sandın kendini? bence kesin bu tavrından ötürü sevap kazanacağını falan sandın. göt yalayıcı seni.
insanı eylemcilere karşı beslediği hisler açısından utandıran haber. videoyu belki izleyemeyen vardır:
https://www.facebook.com/...87&type=2&theater
(bkz: gezi eylemcileri ve camideki masumiyetleri)
sonunda yayınlanmıştır. bakalım buna ne diyeceksiniz solcular? hahaha.

http://yenisafak.com.tr/v...-uygunsuz-goruntuler/8239
şerefsiz ahlaksızlar denilecek bir durum.
Olay chp akp işi değildir. Neden hala insanları bölmeye çalışıyoruz ben anlamadım. Sizin oyunuz varsa bizim buyumuz var demek kadar mantıksız bir şey var mı? Zaten amaç bu anlamıyor musunuz insanları birbirine kışkırtmak. Şuan yapılması gereken şey didişmek değildir birleşmektir.

Haaa, yaptıkları doğru mudur? yanlıştır bence de. ama olayın yanlışlığı gezi eylemcilerinin camide öpüşmesi değil. camide öpüşülmesi. Arada bir fark var. Allah aşkına normal iki insan öpüşseydi böyle bir olay çıkacak mıydı? hayır. O zaman neden hala birbirimizi dışlamaya çalışıyoruz?

Kaldı ki camide işlenen o kadar günah, cinayet yanında öpüşmenin hesabının nasıl verileceğini sormak da bize düşmemiştir bence.
videolu hali:
https://www.facebook.com/...87&type=2&theater