bugün

(bkz: webcamda soyunan erkege vurduran kizlar)
daha denk gelmeyen kızlardır.

sayın ilgili;

senkronik olarak camda soyunurum. hatta müzik açar striptiz yaparım. kuduracak kız aranıyor.

ayrıca cam ne lan? bildiğin pencere mi? yoksa kameranın ingilizcesi olan camera'nın kısaltması olan cam mi? sonra gelip yapamayacağım şeyler istemeyin benden.

(bkz: az soyunulmuş 2 el kamera)
(bkz: cam da soyunan kıza kuduran erkekler)*
damda soyunana nasil tepki vericekleri merak edilen kizlardir... hatta o kadar merak ettim ki su an merdiven bulmaya gidiyorum.
gülmekten kuduruyorlardır.

- göbeğini kaldır göremiyorum!
bildiğin kuduz bunlar.
(bkz: bir cam versene)
internet icat edilmeden evvel teşhircilik ayrı bi zanaat idi...o zaman hakikaten cam'da soyunulurdu..internet gelince de kameraya cam denilmeye başlandı.O zamanların teşhircilerinin hafızalara kazıdığı o ekolden olsa gerek şimdilerde de "camda soyunma" deniyor bu teşhircilik işlerine..

Kaygısızlar dizisinin bir bölümünde karşı pencerede izbandut gibi bir adam, 2 elinde 2 dambıl,kendi üzerinde "dünyayı kurtaran adam" yazılı t-shirt ile camda show yapıyordu karşı pencereye.. ağzımı bırakıp güldüğüm sahnelerdendi..

Teşhircilik her unutulup giden zanaatlarımızdan biri gibi kaderine terkedilmiş durumda..internette kameradan "camda soyunma" ile bu zanaat yeni nesillere taşınmaz efendiler!
Gözüne güvenen pencere camında soyunsun!