bugün

call of duty oynayacağıma medal of honor oynarım. netto.
Black ops tan sonra çıkanların hiç birini oynamadım öylece kaldı.
Nedense hep sovyet,abd veyahut ingiltere olup nazi,japon,italyan vurduğumuz oyun

Bir kere de nazi olalım rus öldürelim bir kere de japon olalım amerikalı öldürelim seçenek mı yok amk zombi modunda bile ya almanlar zombi ya japonlar nedense hiç abdli, rus zombi yok

Yok anca alman vur abdli vursak oyunda dünya ayağa kalkar.
world war 2 2017 oyununu deli gibi oynuyorum bu aralar. bi kere de nazi olalım evet. ben de çok isterdim. hitlere anlamsız bi sevgim var
Hastasıyım seriyi bitirdim ikinciye başladım world war için de para biriktiriyorum çok pahalı .
Eski serileri güzel olan ama son serilerinde maalesef uzaylılarla savaştıran oyundur. Modern warfare serisi güzeldi ama her güzel şey gibi bu da bitti maalesef. Online çağa ayak uyduramadılar. Eski special ops görevlerinin tadı çok başkaydı. Ekran kartım yanmıştı bu oyunu oynarken. Bana bir ekran kartı borcu var call of duty'nin.
Torrent varken neden Steam oyunlarını tercih ediyorsun. çok pahalı. Ben bedava indirdim 9 kez bitirdim. Şimdi black ops u indiriyorum.
Black ops'ta 5. Bölümde olduğum muhteşem seri.
Bir neslin gençliğini verdiği efsanevi oyundur, selam sana cpt. Price.
battlefield'dan sonra en iyi oyun olabilir anca.
lise yıllarında okuldan kaçıldığında ilk akla gelen 4'e 4 tadından yenmez.
Bunun bir versionuydu 2 miydi bilmiyorum ama fena kendimi kaptırmıştım.

Ele geçiriyordum pek çok yeri düşmanları arkamdaki asker arkadaşlarımla beraber çok fena oldüruyorduk. Kayıp da verdiğimjz oluyordu. Hele o yikik dokük viran binalar içindeki ilerleyişimiz ve aniden düşmanin karşimıza çıkması yok mu? Ne büyük bir korku duyardım.

El bombasıyla çok insan öldürdük. Allah affetsin. Ama azilı düşmanın sırtını elhamdülillah yere getirdik.

Bir ara gece uykudu rüyalarima giriyordu, sıçriyordum. Kan ter içinde uyanıyordum. Anladim ki oyun psikolojimi bozmaya başlamıştı.

O günden sonra bıraktım.

Ciddi psikoloji bozabilir. Özellikle çocuk ve ergenlerin.

Edit: inlerine girdik. Bazen de onlar bize girdi. Yalan yok.
Mw2, Bo2 ve wwii oyunlarını halen oynadığım oyun serisi.

Ancak her daim battlefield'ın gölgesinde kalmaya mahkumdur.

Edit: tuber'lar umarım karınız kızınız ölür oyun zevkini sikip atıyorsunuz.
şuan mobile versiyonuna ön kayıt yapılabilen, kısa zaman da aramız da olacak oyun. şöyle bir ilk bakışı var. (bkz: https://youtu.be/VsYNjQ6fxzQ) nedense benim pek hoşuma gitmedi.
iflas bayrağını çekmesine sebep telefonlarla oynanan mobil oyunların etkisi olabilir çağa ayak uyduramadıkları için Nokia gibi de esameleri artık okunmamakta.
26 ekimde çıkacak olan modern warfare oyununun trailer'ını yayınlamış olan oyun serisi.

Bu adamların bugüne kadar yaptığı 3 modern warfare oyunu, 4 Black ops oyunu, ghosts, advanced warfare, infinite warfare, wwii gibi oyunlar var.

Fakat dönüp dolaşıp yine mw serisinin ekmeğini yiyip aynı oyunu satmaya çalışıyorlar. Kendileri de farkında ki cod'un mw serisi kadar tutmuş bir serisi yok. Wwii bile mw serisi kadar ses getirmedi. Gidiyorlar 10 yıllık oyuna remastered çekip aynı oyunu tekrar satıyorlar, sonra gelip 12 yıl sonra isminin modern warfare olduğu, karakterlerin bile aynı olduğu bir trailer yayınlıyorlar. Gidin bari isminizi de call of duty yerine modern warfare yapın. Ben böyle rezillik görmedim.

işte bu yüzden battlefield bu alemin allahıdır.

(bkz: Allahınız Battlefield)
ismini doğru telaffuz edince dokuz köyden kovulunan oyun.

(bkz: kol of diudi)
black ops 2 den sonra sıçıp batırmaya and içmiş oyun.
tek kelime ile harika olan seri.
Müzikleri güzel.
mis gibi seridir.
Son serisini oynayamamak canımı sıkmıştır.
Mobile oyunu çok başarılı battle royale, ço fark etmez oynamak isteyen eklesin.
görsel
mobil olanı telofonum kaldırmıyor htc m8 evet.
https://www.youtube.com/watch?v=FIX1MoIOSg4