bugün

cafe crown nun yeni çıkan çeşidi %20 daha fazla kafein giseng ve guarana içeriyor.
(bkz: giseng) (bkz: guarana)
şeker tadında olan yeni kahvedir.

içilebilir. ağır bir karışımmış gibi paketlemişler ama öyle ağır bir şey değil.
reklam müziğini tırım tırım aramama rağmen bulamadığım yeni bir çeşit.
cafe crown'ın final haftası çıkarıp kampüsleri reklamlarıyla donattığı ürün.sınav çalışan üniversite öğrencisi tribi atmak için birebir gibi görünüyor. ama faydasından çok zararının oluğuna inanıyorum ders çalışmak için kahve içmenin. zira kafein kalbin ileti odaklarını uyararak kalp ritmini arttırmaktadır. ve bu gereksiz ritim artışı bazı bünyelerde ders çalışma sabrını azaltmaktadır. vizelerde iki sınav öncesi çalışma notların yarısına gelmeden bırakılmıştır. ama çay dahi içmediğim final haftasında günleri sigara misali birbirine eklerken zorluk çekilmemiştir. zaten türk gencinin bu tür ürünlere ihtiyacı yoktur çünkü çoğunun yumurta aromalı bir uykusuzluğu vardır.*
adına mukabil bi numarası olmayan yeni nesil nescafe.
etkisine inanmadığım içince uyuduğum kahvedir.
şöyle bir şey olandır.

görsel
onu bunu bilmem ama aldım 2 dir kullanıyorum 2 dir içindeki ginseng işe yarıyor. kahvenin tadı güzel fena değil ama gel gelelim esas mevzu ginseng de hacı. içiyorsun aradan 45 dk geçiyor jr de bir hareketlenme. 10 numara 2 kere denedim 2 side 10 üzerinden 10.
geçtiğimiz günlerde kadıköyde ve birçok semtte gelen geçenin eline tutuşturularak tanıtımı yapılan kahve.
klasik cafe crown'dan tat olarak farkı olmayan kahve. bu şey ekstra enerji falan veriyorsa, ne bileyim ya da kanı daha hızlı pompalatıyorsa çaktırmadan bilemem tabi ama gözle görülür bir etki olmadı yani.
içince uykumu getiren kahve çeşidi. yemişim guarini.
isim tuzağıdır.
tatsız, tuzsuz, sevimsiz. insan biraz Action adının hakkını verir ya.
nes cafe üçü bir aradan kat kat daha iyi olan kahve, son zamanlarda sık tükettiğim kahve. candır.
bana nescafe 3ü1 arada'dan tek bi farkını söyleyene 1 kolisini alacağım kahvedir.
final haftası ve gece üç muhabbetleri milli içeceği.
ülkerin ismi çok iddialı kahvesi. iki tane içtim. içtiğimden beri aralıklarla nabız sayıyorum. yetmiş, seksen, seksen beş diye ivmeli bir şekilde arttı.
uykum kaçıyor mu enerji geliyor mu diye kontrol ederken saat de altı oldu; hiç ders çalışamadım. çok meşgul etti beni bu canını yediğimin aşırı şekerli kahvesi. işte olmayan uykumu kaçırmaya çalışınca bir takım yanlışlıklar oldu. etkili olup olmadığını test edemedim, fail.
sınavdan sonra "olmasaydı sonumuz böyle" şarkısını ikimiz için çalacağım. hatta dur şimdi çalayım vakit geçsin biraz daha.
Cafe crown'nun en iyi kahvesidir bence.paket pek bir afilli duruyor sanki.
kafeini arttırılmış ginsengli kahve.

içinde dalga ok gibi olur. uçana kaçana 2 posta gidersiniz.*
tadı içimi kafeini her şeyi on numara olan kahve çeşidi. bünye standart kahveye alıştı mı etki etmiyor, onun imdadına action geliyor. enerji içeceği artı kahve karışımı bir içecek. akşam akşam ağır uykuluyken alıyorum bunu sabaha kadar fix yerimde duramıyorum, o derece. özellikle öğrencilere tavsiyemdir.
Icine meth mi koydunuz mk diye dusundurten kahve. Yeter la tmm calistim ders uyuyam artik.
Toz halindeyken Redbull ile karıştırıp içeceksin. Sonra kafadan 36 saat gözler fal taşı gibi açık. Tecrübe ile sabit.
Aga bu nasıl bir merettir üç saat önce bıraksalar bebek gibi mışıl mışıl uyuyacak adamı cin gibi yapmış halı saha maçı ayarlar hale getirmiştir. Çarpıntı da yaptı amk ölüp gideceğ
kafeini arttırılmış, güzel bir kahve.

görsel