bugün

Kız arkadaşa bayramın mübarek olsun espirisi, yapmanın tam zamanı
Ramazan bayramından, kurban bayramından, 19 mayıstan, 30 ağustostan, 29 ekimden çok daha anlamlı ve kaliteli olduğu kesin olan bayramdır.
ülkede ne 29 ekim kutlatıyorlar ne 23 nisan... her şeyimiz elimizden alınıyor bir bir. dinle milliyetle ilgili olmayan, nefret içermeyen, yaşa bakmayan bir kutlama günü işte. gülün geçin amınakoyim. bunun üzerinden bile nefret kusan orospu çocukları var. hayat böyle zor gelmiyor mu size?
şeyma subaşının duyarsızlığı.
türklerin avrupa ve abd özentisi olması hasebiyle kutlamaya çalıştığı hristiyan bayramı. hayır adamların kültürüdür diyecek bişey yok ama bizim keko millete ne oluyor amk.
Hayatımda en az bir kere kutlamak istediğim bir bayramdır.
1 kasım itibariyle başladı sanırım. herkes eğleniyor. eğlenmenin yolunu buluyor. avrupa da olmak vardı.
30 ekimdir.
Benim için bissuru oyunu ücretsiz alma bayramıdır. Keşke bizim dini bayramlarımızda da bazı şeylerde indirim olsa.
müslüman ülkelerde kutlanması farz değildir. zaten çok absürd duruyor be.
gelsede kutlasak aq çok özledim lan.
Halloween.
Trick or treat.
Haftaya elimi öpüp bayramımı kutlayın.
bizim de söyle tüm ülkenin süslendiği bi bayrama ihtiyacımız var! bizim bayramlarda anca inek kessek oruç tutsak....
iş arkadaşım dün işten çıkarken diyor ki Halloween bayramın kutlu olsun. Dedim ki ya gerizekalı yarın cumhuriyet bayramı onu niye kutlamıyorsun. Cevap. ihihiiiii...
kabağımı oydum, şekerlerimi hazırladım müstakil evimde şöminenin karşısında oturup müzik dinliyorum.
Yalanını silksinler mk.

Ufak atta cadılar yesin.

He hee...
içinde bulunan hadise şu an.
Bizim burda cadıköy diye bir mekan var, orada kutlayacağımdır.
Niye kimse bayramımı kutlamıyor?
Ağiıycam şimdi.
yaşasın. hepimizin cadılar bayramı kutlu, uğurlu, mübarek olsun. yaşasın 31 ekim!
olan ölen adamlara oldu ya .
queen ravenna hanımefendinin cin kostümüyle katılmasına kesin gözle bakılan bayram.
Anlami felsefesi ne yani ... yoksa oyle sakalar komiklikler falan mi sadece..
Yıllar önce bir dans gecesinde konsept olarak yapıp kutladığımız bayramdır.
Kızlar çok ilginç makyajlar yapmıştı. Elbiseleri, ayakkabıları çok tuhaftı.
Ben eyes wide shut maskesi takmıştım. Gecenin sonunda görükleye kiralık eve geçmiştik.
Kızlar içince çok fena kayışı koparmıştı. Ve bunlar öyle eğitimli, kariyerli hatunlar... içlerinde devlet memuru bile vardı.
Ama sonuçta herkes insan. Ve içindeki birikmiş enerjiyi açığa çıkartmaya, bastırılmış duyguları coşturmaya ihtiyaç duyuyordu.