Tarikatımızın üçüncü üyesi olan yazar.

A r a m i z a h o s g e l d i n.

Çığ gibi büyüyeceğiz.
B u y e n i m i d u s m u s
H o s g e l m i s.
bir yazardan sonraki en gizemli yazardır.
Adamdır.
görsel
c i c i k ö p e k
Haydeeee ne kadarda kuş resmi paylaşmış. Evini dusunmek istemiyorum herhalde Avusturalya açık muhabbet kuşu park alanı gibidir zaar.*
son günlerde dikkatimi çeken yazar.
peki neden size cicikuş babacık babacık demeliyim? (bkz: C i C i K U Ş L A N D I N)
Bir yazar. Sevileninden.

C i c i k u ş l a n d ı n.
görsel
görsel
b a b a c ı k.
Yahahaha. Hani anlıyoruz, direkt artılıyorsunuz, kankicilik oynuyorsunuz da görünmeyen, hatalı bir image entrysini ilk elden artılamak da neyin nesidir?

Bak kimin kutsalı varsa, hepsi üzerine yemin ediyorum, bu sözlük acayip bir yer. Yahu eleman img#1 hatası veren entryi direkt artılamış ya.
Komedi.
görsel
sika sikaaaaa. yazarmış.
Muhabbet kuşu capsleri komik olmayan yazar. Gül gül öldük amk kuş bakarken ne Kadar komik.
cici bir yazara benziyor. kız ya da erkek olması ne fark eder ki?
Themis portia voll uc yuz bin milyon.
Kankaciklarimla aksam aksam delirmeceler turunde bir suser.
--spoiler--
o eksilerin tümünü ben veriyorum.
--spoiler--
Oncelikle belirteyim, tumunu degil. Mumkun oldugunca ve gordukce benden de epey eksisi var.
Yazara gelecek olursak; themis, cocoon, bu ve benzeri yazarlardaki arti oy sacmaligina iyiden iyiye killaniyorum.
Artik mudahale edilsin mk seri acik arti oy fasilitesine.
Ya da en azindan seri eksi oy da verilsin ki nasil oy kasiliyormus gorsunler.

Bir suser.
Len bak takdir ettim adamlar çıkıp benim eksiyi veren diyor. Her entryimde -1 iz bırakan kim ben de çok merak ediyorum*
Sözlükteki artı eksi muhabbetine gelince kimse kimseye zorla oy verdirmiyor. Kodon doyo oy kosoyor diyenler kendi hemcinslerini suçlasın azıcık.
Nickaltı sahibine gelince, kendi halinde bir kuş, severim*
ilk beş mi insan alınıyor ama...
Bunun erkek olduğunu öğrenince y ı k ı l d ı m*
Şaka bir tarafa Cidden kadın olduğunu düşünüyordum. Severiz yazarı.
Ciciquş.
görsel
ben de kız olduğunu düşünmüştüm hatta yukarıdaki entryi görene kadar öyle düşünüyordum. olsun ama erkek haliyle bile cici.
Yüklediği görseller kahkaha attıracak cinsten yazar.
Neden çaylak olduğu anlaşılamayan sevdiğim cici yazar.
Çaylak olmuş biraderim. inşallah çok yememiştir.