bugün

küçükken veya ergenken büyüklerinizin size salak gözüyle baktığı günlerde beyni yok bunun tarzı söylemlerle yaklaştığında genelde insanlar uyuz olur . bunun sebebi üzerine düşünürken meşhur sol frameden yola çıktım . başlıkları incelediğimde kendi kendime bunu anca 10 yaşında çocuk yazabilir dedim . tamam kimileri eğlence amaçlı ne güzel gülelim eylenelim ama bokunuda çıkartmamak lazım . ülkemize has bir durumdur elimize ne geçse boku çıkana kadar uğraşırız . tv programları vs vs ... büyüklerin gözündeki siktir lan salak bakışını attığım çok insan var . ben kendimi bir bokmu zannediyorum tabiki hayır . en azından kimseye ne hakaret ediyorum ne kalbini kırıyorum ne de tahrik ediyorum . derdim tasam bu büyüyün , çoğu genç olan yazarlar yaklaşık 10 sene sonra hayatın tamamen tozunu yutacaklar . bu bilgi bu birikim bu dünya görüşüylede anca onun bunun tozunu yutarlar .
çoğu zaman haklıdırlar ama bize çoğu zaman anlamsız şeyler söylüyorlarmış gibi gelir. zordur büyükleri anlamak, zordur küçüklere birşey anlatmak.
“ büyükler gerçekten de, gerçekten de çok tuhaflar “ dedi kendi kendine küçük prens.