bugün

Şimdi dinimiz ayı ikiye yardı ama bu ayılara yapacak bir şey bulamadı ne yazık ki.

Kuzum sen en iyisi bana gel çay içip dedikodu yapalım boşver bu öşekleri. En kötü ihtimal bağlama büyüsünü öğretirim.
Büyü yapan yaptıran eğer müslümansa iman dairesinden çıkar. Hatta denir ki büyü ile uğraşıp yuva yıkan ara açan fitne çıkaranlar böğüre böğüre can verirler. Aşk sevgi sıcaklık şirinlik v.s. için dahi olmuş olsa asla caiz değildir. Büyü bozacak kimse de türkiyede toplasan bir elin parmaklarını geçmez. Çoğu cahil, pek çoğu sahtekar yalancı paragöz cinsi sapık yada bu işin ehli değildir. Bu işin osmanlıdaki eski hocaları öldü kalmadı. Zaten para istiyorsa kesinlikle bilin ki sahtekardır. Uzak durun. Bilhassa kadınlar. Yoksa namusunuza halel gelir anlayamazsınız bile. Pis işler bunlar. Adi şerefsiz Aciz sefil fesat çirkef fitnebaz düzenbaz insanların tevessül edeceği işler bunlar.

(bkz: #41694916)
görsel
Muhtemelen birilerinin baba tarafı olan yazarlardır.
ulan bana da yapsanıza baht sevgi ve para büyüsü. bunlar büyüsün.
ben olacağım eski sevgilime ağız burun kayma büyüsü yapmayı düşünüyorum da.. duam belli duyan belli..
Kanka büyüyle gelene tenezzül etme bence.
Tanıdığım bir kara kam var. Bu tarz işleri ona yaptırıyorum ben..
Çoluk çocuk fantazyaları bunlar. Gelirler aklınızı alıp götürürler bak yapmayın böyle şeyler. Benim tanıdığım çok deli var öyle. Cinle büyüyle uğraşırken adam kafayı yemiş korkudan. Şimdi sidikli pantolonla dükkan dükkan gezip dilencilik yapıyor ekmek parası için.