bugün

Bir Avrupalı şuan Türkiye gündemine baksa her halde bu cümlenin söylendiğini ve bu yönde çalışmalar olduğunu sanır.

(bkz: içinde yaşamasan çok komik bir ülke aslında)
Erkekler düşünsün.
(bkz: zorunda mıyım)
yanlış anlamazsanız müsaadenizle peki biz kimi zikecez o zaman.
Gay ve lezbiyenlikle ilgili birşey olsa, Hep hollanda gösterilir ya…
hollanda’da ki gaylar ve lezbiyenler Türkiye’deki kadar özgür değil ve gözümüzün içine soka soka yaşamıyorlar. Belki bu yüzden antipatik gelmiyorlar.
beni arada idare ettikleri sürece çok kafama takacağımı sanmıyorum.
Vargas kafaları karıştırdı yalan yoksjdjd.
bazı Avrupa ülkelerinde bu konularda serbestlik var ama bizimkiler eşitlik değil ayrıcalık bekliyor. ne enteresan. sanki onlar sevgiyi daha çok hak ediyormuş gibi davranılıyor.
Türk medyasında (sosyal medya da dahil ) ayrıcalıkları vardır eşcinsellerin. Korunur kullanır, özendirilir, Özel değer verilir baş tacı edilir, ön plana çıkartılırlar. Subliminal teşvik ediliyor, bu çok açık.

Hollanda vd. Gibi ülkelerde ise böyle bir saçmalık yok. herhangi bir insandırlar. Ne yüceltir ne de aşağılanırlar. Ne teşvik edilir Ne de engellenir.

Var Türkiye'de bir dengesizlik, bir çarpıklık dünyanın hiçbir yerinde örneği olmayan bir şekilde, bunu kabul edelim.
(bkz: sebebi neydi ki)

https://www.youtube.com/watch?v=cEsocsQPVmw
Ebrar’ı Ve diğerlerini Voleybol maçında seyredince benim aklıma voleybolcu olabilseydim geliyor.
Sizin aklınıza lezbiyen olmak geliyorsa içinizde bastırdığınız şeyleri bir kurcalayın bence. Sıkıntı var biraz.
Bu durumda da (bkz: bütün erkekler ibne olacak)

Madem o kadar kolay. Şimdi erkekler düşünsün.
:))
görsel
sen de kına yak kanka !..
homofobik paranoyası.

eşcinseller heteroseksüelleri eşcinselliğe zorlayamazlar. kaldı ki eşcinsel olup olmamak doğuştan gelen bir durumdur. o nedenle eşcinsellerin sonradan heteroseksüel olması mümkün olmadığı gibi heteroseksüeller de sonradan eşcinsel olamazlar.

eşcinsellerin insan haklarına saygı duyulan ülkelerde insanlar eşcinsel olmaktan korkmazlar. çünkü eşcinselliğin heteroseksüellere virüs gibi bulaşan bir olgu olmadığını bilirler. eşcinsellerin insan haklarına saygı duyulmayan ülkelerde ise eşcinseller yaptıkları işlerle ve başarılarıyla değil, eşcinsel olmalarıyla gündeme gelirler.

netflix dizilerinde olduğu gibi eşcinsellere sosyal hayatta yer verilirken heteroseksüeller yerin dibine gömülmediği sürece korkulacak hiçbir şey yok.