bugün

ağır bir bulunalım sonucu ortaya çıkan durumdur nefret ettiği erkeği bütün erkeklerle kıyaslar aynı durum erkekler içinde geçerlidir.
(bkz: erkek değilmisiniz) cümlesini sık kullanan kişidir de zamanla erkekleri tekrar tanıdıkca bu durum düzelecektir.
manyakmıdır nedir.
erkeklere sadece sevgili gözüyle bakan kızdır. onlarla arkadaş olup aslında ne kadar eğlenceli olduklarını görmesi ve önüne gelen tüm erkeklere potansiyel sevgili muamelesi yapmaması gereken kızdır.
bütün erkeklere aşık olabilecek kızdır. en büyük aşklar nefretle başlar.
daha yeni, taazecik aldatılmış/terkedilmiş kızdır. yaralar bi kapansın görürüm ben onu...
hayattan zevk almayan kızdır.
yarağı yiyince susacak olup, onun tadından vazgeçemeyecek olan kızdır. dehşet sevişir... *
hayatı boyunca ne istediğini anlamamış erkeklerle birlikte olmuş şanssız kızdır. kendisini, başını göğsüme yaslayıp dertlerini anlatmaya davet ediyorum. saçını okşarken ne istediğine de beraber karar veririz.
bildiğin feminist barizz feminist.
bütün tanıdığı erkeklerin ona ibnelik yapmış olduğu kızdır. oda tek yola başvurur.

(bkz: lezbiyen)
feleğin çemberinden geçmiş kızdır.
şahsen benim.

kazık yemedim.

kazık diyince şimdi... ehehjfdhs

erkekler genel olarak çirkin yaratıklardır ve tarih boyunca meydana gelmiş fesatlıkların çoğu onlardan çıkmış olduğundan dolayı ve kadınların her zaman onların yanında geri planda kalmış olmasından dolayı onlardan nefret ediyorum.

ama işte insan doğası... hormonlar falan... muhtacız bir yerde...

bunun dışında birer hiçsiniz beyler.
çirkin kızdır. hiçbir erkek bakmaz bu kıza. kızda doğal olarak hepsi aynı bunların vs. diyerek nefret eder.
bizim mahalledeki tubadır. tabi benle bir gece geçirdikten sonra ben hariç bütün erkelerden nefret etti.
çirkindir. evde kalmıştır. feministtir.
şişmandır çirkindir feminel eylemlerde ön saflarda göreceğimiz bayandır.
çocuğu olamayacak kadındır. haliyle bu feminist sperm bankasındaki "erkek" hücreyi de sevmez.
(bkz: feminist)
kız arkadaşlarının yaklaşmaya korktuğu kızdır.
30 yaşında göğüsleri sarkmış yaşlı bir kız olduğunda bu hastalığından kurtulacaktır.
babası tarafından cinsel tacize maruz kalmış olabilir. hayat herkes için pırıl pırıl başlamıyor.
bi erkek yüzünden hayatına edilmiş kızdır.
bir orospu çocuğu yüzünden herkesi aynı sanan kız.
başlığı * okumak bile neden nefret ettiğini anlamaya yetecek olan kızdır:) lakin böyle bir kız yoktur gerçekte, genellemelerin en yanlış ve umutsuzca olanı cinsiyetler üzerine yapılanlardır.
bütün erkeklerden darbe yemiş kızdır.