bugün

her insanın yaşamaya hakkı vardır . zira dinimiz gereg hoşgörülü olmamız gerekir.
türkiye bir islam ülkesi değildir. türkiye'nin resmi dini yoktur. resmiyette laik bir ülke olarak geçiyor.
allahım, bu girdiğim sözlük uludağ sözlük mü diye şüphe etmeme sebep olan entry dir.

(bkz: ben bu yazarlardan şikayetçiyim)
(bkz: sözlüğü yobazların basması)
ayinesi başlıktır kişinin, lafa bakılmaz.
size yakışan da budur! durmayın, başlayın cellatlığınıza!
fransa gibi türkiye'nin de resmi dini yoktur. ayrıca bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur. islam dini değil miydi hani hoşgörülü olan? eğer bütün ateistleri öldürme hakkı doğarsa, elbette bütün müslümanları öldürme hakkı da doğacaktır. olmasın böyle şeyler.

http://rlv.zcache.com/mov...6889032707969trl0_400.jpg
allah bile böyle bir hüküm vermemişken , bu hükmü veren allahtan da üstün bir varlık olmalı .
(bkz: vur gitsin beni)

aşarı yobazlardan duyulması muhtemel bir extrem iddia. hayır efendim "onları kazanalım" diyen yok, hep yok etmek üzerine kurulu kurallar ve inançlar... peki başarırsınız umarım!
fırsatını bulsalar hiç tereddüt etmeyecekleri eylem. allah onlara fırsat vermesin. *
söyleyipte yapamayan top olsun denir.
kraldan kralcıları biliyorduk ta bu sözlükte allahtan allahçıları görmek bizleri çok duygulandırdı.
anca ateistlerin çocuk yaşta pantalon balığını budayabilirsiniz. zira ötesine ne gücünüz yeter; ne de zekanız.
demezler mi, sanane adamın inanmamasından? ne göre, kime göre hüküm veriyorsun? islam da tüm varlıkların (bitkiler,hayvanlar ve insanların) yaşama hakları vardır.
--spoiler--
deistler, paganlar vb. teistler, korkmayın, overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir. beş dakikada yapılır, hemen teslim edilir.
--spoiler--
Hay allahım şöyle konulara çok sinirleniyorum. Madem müslümanız, islam ülkesinde yaşıyoruz o zaman biraz islamı öğrenin. islamda asıp kesmek var mı ? Sonra müslümanım diye geçiniyorsunuz. insanlar seçimlerini yapmakta özgürdür. Allah herkese akıl fikir vermiş.
utandım lan, allah'ım nerdesin, akıl ver fikir ver(!) öldürün lan, öldürmeyen (malum işareti yapamıyorum) hadi.
(bkz: şükela)
daha önce yazıldıysa affedin.

1- mürted dininden dönene denir. türkiye ateistlerinin çoğu mürted değildir.
2- türkiye de yaşayan kafirler zımmi statüsündedir. dokunmak haramdır. (akıllı uslu durup, vergilerini verirlerse)

mü min in görevi, cehenneme birini daha atmak değil, cennete bir kişi fazladan kazanabilmektir. islam a aykırı hiç bir eylemi, hiç bir şekilde savunmanın imkanı yoktur. gerekl şartlar, mazeretler yoksa, bir sineği öldürmek dahi haramdır. bu yüzden caiz değildir.

not: ben de bazen yaradana sığınıp, ağız burun koymayayım diyorum ama, olmuyor işte. acıyorsun bir müslüman olarak. dua ediyoruz hidayetleri için.
islam ve diğer din temelli yönetime sahip ülkelerde gerçekleşebilecek olan durumdur. insan hayatının önüne dogmatik düşüncelerin konulması birey hayatını tehlikeye soktuğundan bu anlayıştaki ülkelere müdahele edilmesi gerekmektedir.
Olabilir.
güncel Önemli Başlıklar