bugün

cuma hutbesi veren imam ses tonu ve vurgulamalarıyla konuşan siyasetçi.
benim adayım kılıçdaroğlu, o olmalı falan diyerek yarmıştır, zira adamda o istek yok ve aklıma direkt hababam sınıfındaki badi ekremin sahneleri geldi ahahahahha..
35inci saniyeden sonrasını izleyin..
https://www.youtube.com/watch?v=CEpSYg_XB-g&t=7s

allahım ya hala gülüyorum, yılın en iyi keptenpereye getireni ödülünü verin bülent tezcana adam yemin etmiş chpyi kkdan kurtarmaya.
Sakin ol şampiyon bikaç saate belli olur.
An itibari ile anadolu ajansını eleştiren kişidir.

Bizimde elimizde veriler var, ona göre ayak oyunu yapın diye ihtar ediyor gibi.
fox tv'de anadolu ajansının boynuna dolamakla meşgül olan milletvekili.
erdoğan kaybedecek; ince kazanacak diyor.
anadolu ajansı için de yavşak gibi ibne gibi puşt gibi bir şey diyor ama bilemedim.

edit: huylu huyundan vazgeçmiyor da diyor. annesi babası hariç orospu çocuğu orospu çocukluğunda ısrarcı diyor.
vatandaşları ilçe seçim kurullarının önüne davet ediyor.
erdoğan hiçbir zaman 48'i geçemedi diyor. buna göre %10 luk bir fark var aa'nın verilerine göre.
Anadolu ajansı yavaş ciğerimizi söktün minvalinde açıklamalar yapıyor an itibariyle.
(bkz: mal)

Başından beri erdoğan ın seçimi ilk turda kazanacağını düşünüyorduk dedi. Yanındaki uyarmasa devam edecek. Ya bunları nereden buluyorsunuz allah aşkına.
su an aa´ya göre:
Erdogan: 56,7%
Ince: 28,5%
Aksener: 7,4%
Demirtas: 6,3%

chp´ye göre:
Erdogan: 46,58%
Ince: 40,35%
Aksener: chp´nin sayfasi cöktügü icin yazamadim
Demirtas: chp´nin sayfasi cöktügü icin yazamadim

en son yapmis oldugu aciklamada sandiklarin hicbir sekilde sonuna kadar terk edilmemesi icin özellikle uyarida bulunmus chp milletvekilidir.
susun deli konuşuyor. konuş deli.
(bkz: vuvuzela)
Saat 19.00 dan beri ortalığı karıştırıp duruyor şimdi çıkmış kaybettik kabul diyor amk.
N’ oluyor başınıza silah mı dayıyorlar. Bir şeyler yapın bu böyle olmaz!!!
görsel
akpdeki bekir bozdağ neyse bu vasıfsız da odur. ikisi de parti içindeki dayıcılıkla bulundukları makama gelmişlerdir. ikisinin de partilerine yarardan çok zararı vardır ve ikisi de partizanları tarafından pek de siklenmemektedir.

chp'nin başarısız olma nedenlerinden ve atatürk'ün hayatta olsa astıracağı il siyasetçilerden biridir kendisi.
Kendisine göre bugün 2.tur olacaktır.
(bkz: yalaka)
Birazdan çıkıp ikinci turdayız niye oy vermiyor kimse diye açıklama yapabilir. Televizyon başlarından ayrılmayalım.
Chp’ci kardeşlerimize kurdeşen döktürmüş gereksiz şahsiyet.

Kapalı kapılar ardında başka, kamerala karşı başka konuşan eski türkiye tipi siyasetçi.

He ama chp’ye yakışıyor mu? Cuukk diye oturuyor bence.
"Bizim elimizdeki verilere göre dolar henüz 4.70. Döviz bürolarının önünü terk etmeyin."
--spoiler--
Seçim 2.tura kaldı. Rahat olun beyler !
--spoiler--

Koyun chp seçmeni kendilerini aptal yerine koyan bu pişkine 1 kelime etti mi sizce ?
2018 seçimlerinde hayal satmış, alenen yalan söylemiş, insanları kandırmış ve onursal kankisi ile beraber (kk'den aldıkları emirle tabii) ince'yi tuzağa düşürmüş kişi.

ince'nin milyonda biri kadar tepki almadı tabii.
şu an sözcü tv'de canlı konuşuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2i8lfP9oqvk
katıldığı/düzenlediği bir zoom toplantısı gizlice kayıt altına alınıp sızdırılmışa benziyor. ekşi sözlükte zaten olay olduğu için paylaşmakta bir beis görmüyorum.

link