bugün

özellikle helva getirirken görürseniz kaçma psikozu oluşur anında.
hayatta yaşamına son vermesine ramak kalan insandır.
gözleri kör olmuştur.
(bkz: dudak uçuklaması)
birkaç gün içinde intihar edecek insandır.
artık aramızda bulunmayan insandır.
(bkz: r i p)
bundan sonra asla uyuyamayacak insandır. Uyku tutmaz ki asla... *
hayattan soğuyan masum kişilik.
daha durdaha dur daha dur klibinde süt banyosu yaparken ki yardımcı nedimelerin karşılaştığı durum.
bir köşeye terk edilmeli ve insanlıktan uzak tutulmalıdır.
artık insan değildir bitkidir o bitki. bundan sonra yaşama bitkisel olarak devam edecektir.
acınası ve yardıma muhtaç insandır.
bir daha evden dışarı, bırak evi odasından dışarıya çıkmaya korkacak hale gelmiştir kesin, artık o kişinin ömür boyu psikolojik tedavi görmesi gerekecektir. rüyalarında, pardon kabuslarında o anı defalarca yaşayacaktır kesin. allah yardımcısı olsun denilecek kişidir.

(bkz: doktor çocuğu olmaz dedi)
(bkz: allah ım neydi günahım)
tanrı yardımcısı olsun acaba suçu neydi?
gören kişinin kadın olması sevindiri olan durumdur. sonuç itibariyle kadınlığında bir sıkıntısı olmayacaktır. erkek görseydi bir erkeği kaybetmiş olacaktık.

not: bülent ersoy'un cinsel tercihine ameliyatına haline durumuna birşey demiyorum alay da etmiyorum. belki doğuştan belki sonradan kadın gibi yetişmiş, ameliyatla kadın olmuş buna birşey deme hakkımız yoktur. Kimsenin de olduğunu sanmıyorum. Geçilen dalga buna değil zaten, davranışlarınadır. yaşın bilmem kaç olmuş, kilo da almışsın sağda solda her halta karışacağına genç erkek peşinde koşacağına otur sanatını icra et müziğini yap, saygımız büyüsün.
görmüş, geçirmiş insandır. tecrübelerine kulak vermek gerekir.
cennetlik insandır. çünkü bütün günahlarının cezasını dünyada cehennem azabını tadarak ödemiş sayılacak insandır. çıplak gören ahirette yırttı haberiniz ola.
bülent ersoy un ''kız olsaydım ilk sana verirdim.'' dediği insandan da haber alınamamıştır. psikolojisi nin çok bozulduğu bir gerçektir.
muhtemelen sabaha selası verilmiş olan kişi.
inandığı evrim teorisinden vazgeçen insandır.
hemen psikolojik yardım almasını salık vereceğimdir.
psikolojik destek alması gereken insandır.
parası yenilesi bir durumdur.
hemen akabinde kafasına huni, eline yoğurt kabı kapağı alıp "ınn ınn" nidalarıyla gezmesi muhtemeldir.
bülent ersoy'u soyan veya bülent ersoy'un önünde soyunduğu insandır. hiç bu kısmını düşünmüyorsunuz tabi. ne işin var oğlum babla ile?