bugün

(bkz: bunu yapan insan olamaz) *

edit:oylama kayıtlarından arzulayan bi insansı tespit edilmiştir.
edit: izler taze başlık yakınlarda üstüme kalmış olsa gerek.
(bkz: allah ın armağan ı)
(bkz: tsm dinleyen genc)
hormonel ya da parasal sorunlar yaşayan insandır. ya da;

(bkz: ibnedir o ibne)
(bkz: ağız bozan sözlük)*
"açınca, korktum kaçtım" diyen sevgililerini, göz ardı etmiş insanlardır.. (bkz: insan)
(bkz: hakkinda konusulmasi dinen caiz olmayan basliklar)
sözlük ahalisi tarafından tuhaf tepkilerle karşılaşan insan.
hayır yani, bu nasıl bir tavır be: "ay iğrençsin", ay o insan mı ya" "yuh be, midem bulandı".. insanların kimi ya da neyi arzulayacağını denetliyor ve kararlaştırıyoruz artık galiba. "bizi ne ilgilendirir arkadaşlar" ya da "kardeşim adam gibi tanım yap, bkz çöplüğüne döndürmüşünüz len burayı" diyesim geliyor.. kimse bana "sanane be, bu benim fikrim, bülent ersoy'u arzulayan insandan tiksiniyorum, sen karışma" demesin. ulen burası forum mu, at pazarı mı? chat odası açalım, birbirimize orada anlatırız kimden hoşlanıp kimden hoşlanmadığımızı; kimle saatlerce sevişmek istediğimizi?

not: heteroseksüelim ama homoseksüel ya da transseksüel de olsam tüm ayar çabalarına rağmen düşündüğümü yazardım...
not 2: ya ben neler yazdım böyle ya? korkuyorum...
Allah tez zamanda doğru yolu buldursun lafına cuk diye oturan insan
(bkz: jigolo piskolojisi)
pasif ibine bulmakta zorlanan bir insan olabilir ama yine de zevkler ve renkler tartışılmaz, saygı duymak lazım...
(bkz: yaran basliklar)
(bkz: allah taş yapar)dedirtesi durumdur.
sokaktaki travestilerin nasıl para kazandığının bir göstergesi olan insan tipi.
(bkz: var mı öyle birşey)
acilen normal bir bayanla tanıştırılıp, kaynaştırılması gereken insan.
bizden değildir.
(bkz: bülent ersoy un arzulandığını sanması)
yasıktır. allah düşman başına vermesindir. *
son bir kez hiç olmazsa cansız manken gibi bir seçeneğin varlığını da düşünmesinin ileride yaşayacağı olası pişmanlığın önceden egellenmesi açısından faydalı olacağını düşündüğüm kişi.
(bkz: bulent ersoy guzel bir kadindir)
Aşk ateşi ile yanıp tutuşan insandır. Olabilir arkadaşlar gönül bu, aşk bu. Aşkın gözü kördür diye boşuna dememişler. *
(bkz: Türkiye Kamyoncu Kooperatifleri Derneği)
kese kağıdı bile bulamayan insandır. en sefil duygunun insanıdır.
abazalikta son noktaya ulasmis bunyelerin yapabilecegi hadise.
(bkz: arzular şelale)