bugün

(bkz: kabir azabı)
bugüne kadar hiç bir korku filminde rastlanılmamış feci senaryo. (bkz: aman aman)
(bkz: aman allahım)
bülent ersoy'la beraber duşa girme fikri kabul edilmişse, duşta kilitli kalmak artık işin fantezisidir.
aynı soy ismi taşıyarak çıkabilirsiniz kapı açıldığında. ha kim kimin soyadınıa alır artık kafa karıştıran hususlar bunlar.
kalan kişi ateist ise o an imana gelir.

-Allah'ım ben ettim sen etme, tövbe bin kere tövbe
türk kızını mumla aramaya sebeb olur.*
en berbat çin işkenceleri arasında gösterilir.

1. evre: kurban, kaçmak ister.
2. evre: bülent ersoy'un takıntıları yüzünden kapı, altından imal edilmiştir ve kurban kapının ağırlığından dolayı asla açılmayacağını anlar ve kendini salıverir.
3. evre: gözden akan yaşlar küveti dolduracak derecededir.
4. evre: eski bir dostun söylediği sözler akla gelir: "tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak."
5. evre: bülent ersoy'un üstündeki fazlalıklardan kurtulamadığını gören kurban, kendisinin niyet ettiği tecavüzden kısmet olarak çıkar.
6. evre: kişi, hafızasını öyle bi yitirir ki, anne babasını bile tanımaz.sahibi tarafından verilen emirleri sorgulamadan uygular.

(bkz: mankurt)
(bkz: ilk cinayet)
(bkz: ilk ölüm)
iş o noktaya gelene kadar nerdeydin be kardeşim? diye düşündürür. hadi aynı eve girdin onunla, niye aynı banyoya giriyorsun, tamam onu da yaptın da bu duş olayı nedir? sana müstahak... bir güzel birbirinizi sabunlayın diye öneride bulunurum sadece. bülent'in makyajsız halini gördükten sonra şoka girmezsen tabi.
murat bozla kalmaktan daha risksiz bi durum
kombi bozulmuş olsaydı da karbonmonoksit gazından ölseydim daha iyi olurdu dileğini tekrar üstüne tekrar eden biçare insanoğlunun düşeceği en kötü durumdur.
duşta herhangi bir kuytu bulup suyla doldurup kendini suda boğma işlemiyle devam edecek olan olaydır...
(bkz: bir kaşık suda boğulmak)
fevkaladenin fevkinde bir sıçma durumudur.
çorum soslu truva'da cevabı verilmiş hadise:

(bkz: siki duttular gaylı)
bülent ersoy ile duşa girmeden önce düşenecektin denilesi insan(!) evladının vahim sonucudur.
basima gelmis olaydir; cok korktu garibim, panikledi. "korkma" dedim, "benden sana zarar gelmez" diye ikna etmeye calistim, yaprak gibi titriyordu. saniyorum yalan soyledigimi anlamisti...
Beterin beteri için
(bkz: bülent ersoy la erkekken duşta kilitli kalmak)
artik kimin kime gucu yeterse.
(bkz: inleyen nağmeler ruhumu sardı)
allahım bişey bana bakıyo!
yaklaşıyo lan.
(bkz: godzilla)
gelme laan!
ardından jigsaw ın karizmatik sesini duymanız muhtemeldir..

(bkz: let the game begin)
(bkz: saw serisi)
kısmetsiz bedeviyi çölde kutup ayısı düdükler ile eş değer durumdur.
O anda duşakabin değil götekabin lazımdır.
olaya tiksinerek bakan bünyelere, sivilceli bir ergenden gelsin; "nesi var? taş gibi karı işte!"