bugün

bundan yaklaşık 8-9 sene önce , bülent ersoy un klibinde oynayan ve çekim arasında basın mensupların sorularını yanıtladığı sırada bülent ersoyu kast ederek " bülent bey " diyen kara yağız delikanlıdır.
(bkz: ya ne diyeceğidi)
(bkz: mahmut mu diyeceğidi)
(bkz: mustafa topaloğlu)
http://www.youtube.com/watch?v=S4k0kTvNUjU
hatırladığım kadarıyla ümit vaadeden bir delikanlıydı lakin bülent onun bu hareketini affetmemiştir; çünkü ondan sonra ortalıkta göremedik o delikanlıyı bir daha.

seda tarafından silinen nihat'a benzemiştir akıbeti.
(bkz: ajdar)
Öyle diyen adam; adamın hası, dibidir.
(bkz: adam değil madam)
bülent ersoy'dan azarı yemiş adamdır.
adam değildir anamdır. bu cem adlerle olan beraberliği esnasında cem adlerin annesi yai teorik kayınvalidesi ile bizim apartmandaki bi falcı karıya geldiği vakit ekmek almaktan gelen annem karşısında bunu görünce istemsizce aa bülent bey hoş geldiniz demiş.lakin kendisinden herhangi bir yanıt gelmemiş.
magazinde konu olmak için nasıl zırvalarım noktasına kitlenmiş adamdır. aynı zamanda yaratıcı insan evladıdır.
yaratıcı değildir efendim bu adam.
(bkz: bülten hanım) önemli olan insanın kendisini nasıl hissettiği, kendisini kadın olarak hisediyor. bülent abla seviyoruz seni erkek diyenler sana ve bunun böyle olduğunu dayatan herkesi kınıyorum, (bkz: sorma) abla bu insalar böyle ne yapalım? dinimizde günah tamam günah da size ne ulan yanacaksa kendisi yanacak, erkek oğlu erkeğim ama bülent abla nin iyi bir dinleyicisiyim.
mahkemeye kadar yolu vardır efendim.
Popstar yarışmasında Osmantan Erkır bu sürç-ü lisanı yaptı diye hatırlıyorum.
kendine yazık eden adam kariyerini bitiren adam, adam gibi adam.