bugün

2012 yılının şaşkını seçilmiştir: http://www.ekremsama.com/...saskini-bulent-arinc.html
paris'te pkklı teröristlerin gebertilmesi hadisesine "vahşet" diyen bir acayip adam.
OLeN PKKLILAR ICIN NERDEYSE MERASIM DUZENLEYECEK BiŞE.
istifası muhtemelen şu ana kadar memlekete yaptığı en büyük katkı olacaktır.
erdoğan'dan yine ayarı yiyecektir. sonra da vay efendim ben öyle demedim.

--şefik bey mode--
lan oğlum bi susar mısın ha
--şefik bey mode--
paris'te ölen pkk'lılar için ağlamaklı gözlerle yine ekranlarda görünendir.
siyasetçi olduğu sözlük tarafından unutulan mübarek. at kafalılar adam böyle demese pkk misilleme yapacak. aşağılık herif adamlar askerleri, türkiye nin huzurunu düşünüyor. sen tabi baba parası otur evinde.
çok yakışıklı bir büyüğümüzdür. çok tahrik oluyorum onu görünce. nerde görsem kadın olduğumu hatırlatmak için vaajiinaaaa diye bağırasım geliyor. oofffşşş.
pkklı orospular için ağlayan devlet büyüğü(!). aldığı her nefes ziyan yemin ediyorum.
tarih kitaplarımızda yerini alması gereken "türk düşmanı"...
(bkz: 4500 ahıska türkü nü vatandaşlığa geçiremem/#18207007)
Kendisi için kullanılacak en iyi tanımın "şey" kelimesi olduğunu düşündüğüm, "hakkında ne düşünüyorsun?" diye sorsalar "hiç" diye cevap vereceğim, pkklı kaltaklar için üzülen siyasetçi.
görsel

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
başbakan tarafından kendisine pkk'nın üst kadrosunu türk milletine şirin gösterme görevi verilen kişi.
bir tarafının kürt olduğuna emin olunan siyasetçi. ölen pkk'lı yöneticilerine üzülmüş.

öldürenlerden allah bin kere razı olsun, tuttukları altın olsun.
muhteşem biridir, bok atılmaması gerekir.
saygılar sevgiler.
hala tbmm'ye girebilen pkk yanlısı.
Sadece PKK'lılara empati yapmada başarılı olan kişi.
Tayyip Erdoğan'ın da yavaş yavaş saf dışı bıraktığı kişi.
siyasette olan kimsenin serefli olamayacagina beni tam ikna eden yaver.
seveni kadar sevmeyeni olan siyasetçidir. Sevgisi ile akp nin, nefreti ile muhalefetin oyu doğru orantılıdır. Pis mi, temiz mi baktığı anlaşılmaz olandır. Daima yedek bir planı daha varmış gibidir. iyilerin olduğu kadar, kötülerin de dostudur.
böyle saygısız, sivri dilli biri hangi özelliğinden dolayı sevilebilir, anlayabilmiş değilim.
dedesinin fotoğrafını gördükten sonra maymundan değil de, domuzdan da gelebilme ihtimalimiz olduğuna inanmamı sağlayan zat.
yazar olsa nickinin altına yazılmaz siyasetçidir kendisi.
rte'den sonra akp içinde birinin başbakan olması gerekiyorsa, başbakan olması gereken kişi.
sorunun cozumunde akp icindeki en ilimli kisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar