bugün

-kask?
+kask değil adele dinliyorum, sevgili kardeşim.
-kask?
+senin bana kaskın mı var?
+kask?
- kask ne arar la bazarda?
+kask?
-yha tlefonumu kybettm numarlr yok cnm k.bkma sn kmsin .s ?
+kask?

+mesqulsun galiba..
-kask?

-bizim polis kask mı takıyormuş?
+ kask?
-görsel
öküz bile trene daha anlamlı bakıyor.
+kask?
-Eylemciler geri atıyorlar biber gazını onlar kimyasal ve kask numaralarını eritiyor, lütfen geri atmasınlar.
+kask?
-sus kız birgül orospusu
+kask?
-bendeen ütürü mü cehapeeden ütürü

+kask?
-bisii derdim simdi ama nesee
- kask?
+ kaskımı kaybettim, o yüzden bütün numaralar silinmiş. sen bana senin tc no yu bi versene muck
+kask?
-volkana söyleyin evden aldırsın.
- efendim kask?

- Will i am gruptan ayrılmış diyesiler daha konserine gidecektin ben.
Göz yaşları içerisinde verilen cevaplardır. Bu zihniyet önde kask numarasını siler sonra mülkiye müfettişi görevlendirir. Gözünü zihniyetini seveyim bülent.
-efendim kask?
+o konu hakkında kimi emniyet teşkilatı birimlerinizin gösterdiği eksik hassasiyetin sorumluları araştırılıyor, bu ülke demokratik bir ülkedir, bu ülkede yargı vardır. görüntüler incelenir, araştırmalar tamamlanır, suç teşkil edecek herhangi unsur görüldüğü takdirde uygun görülen yaptırımlara da gidilir tabiî. şuanda süreç çok tazedir, dediğim gibi bu ülkede yargı vardır, kimsenin manipülasyon emellerine alet olmayacağız, Akp bu halkın içinden çıkan, bu halkın seçtiği bir partitir. kimsenin yıpratma oyunlarına gelmeyecegiz. inşaallah daha önümüzde uzun yollar var milletimizle birlikte. biz hiç bir zaman ayırmacı olmadık, biz her zaman kucaklayan olduk. bakın daha bundan on sene evvel bir gön otoroyoroz ohoesundak ahirosjsos rorororerorerorror allaaaaaaaaah
-bülent bey napıyorsunuz?
- kask?
+ biri basın toplantısında ayıp bir kelime söyledi. vallahi ben utandım!
-kask?
-ispanyolca'da 'palavras' var. Bizde de 'palavracı' diye bir tabir vardır. Bunlar olayları olduğundan biraz daha farklı gösterirler. Bizim medya da biraz öyledir"
-kask ?

-nereye sıçacaklar ?
-kask?
+ray malifalitiko ray salimalitiko...
-kask ?

Motorsiklet suruculerini seyir halindeyken kask kullanmalari konusunda uyariyorum.

-?1!??2?!!1!!
+ kask?
- sağol delikanlı almayacağım.