bugün

şampiyonlar ligi kura çekiminden sonra bir çok insanın söyleyeceği söz öbeği , zira kim çıksa dezavantajlı konumdayız.

edit : olum amma içiniz fesatmış amk lan bi taneniz de kura diye gelmemiş herkes elinde taşıyla recm etmeye gelmiş *
uefa denen piçin her zaman yaptığıdır. amaç çıkartmamak zaten. ama fransız takımı konuşur anlaşır belki...
Böyle yanlış anlaşılmalara meyil vermemek gerekir, zira yanlış anlaşılan şey hayatımızın hatası haline gelebilir.
Bilmeden yaptıysa ne âlâ, fakat bir an bile aklına geldiyse ve ne anlaşılırsa anlaşılsın diye o bile yeter imandan çıkmak için, allah korusun..!!!

Ya biz de de suç var her şeyi lastik gibi, itlik tarafina çekiyoruz...
Eğer bu fanatik bilmeden yazdıysa,
~ Noluyo yaa....
diyebilir serbestsin kardeş konuş...
denilesi durum sözlük.
2009 zeykur sözlük başlığıdır.

baydı.
Türkçe'nin don lastiği gibi olduğunu bir kez daha anladım nereye çeksen oraya gidiyor.
Tövbe tövbe ya.
(bkz: uefa)

bakın size diyorum. kimse yazmamış maçlarla ya da uefa ile ilgili ama. uefa da bir şeyler dönüyor. birisi gelip adama para atıyor. demek ki rüşvet var...
amk adam gibi başlıgını düzeltte millet entry sini girsin.
bugün galatasaray'ın düştüğü grubu görünce söylediğim söz.

bu ne amk, ş.ligi grubu gibi.

edit : geldi yine içi fesatlar. kura amına koyim kura.

edit2 : ulan hem içiniz fesat, hem de din kitap bilmiyorsunuz. kur'an böyle yazılır. başlığı açılırken de kur an diye ayrı açılır doğal olarak. kuraya küfrü nasıl kur'an diye okuyorsunuz bi onu düşünün siz. kimin ahireti sıkıntıda iyi düşünün ;)
dolaylı yoldan kuranı kerime küfür eden azılı ateist
dinsiz birinin senaryosudur. allah sizi helak
etsin inşallah sabahı görmez geberirsiniz..
Millet sadece başlıktan geldi buraya dediğim başlıktır onun haricinde cidden Galatasaray şanssızdı ama önceki şanslarına saysın bence.
Bunca senelik ateistim, duygu ve düşüncelerimi bu kadar açık ifade etmedim. Türk tarihi boyunca bir Türk'ün söylediği en özlü sözdür. Böyle Kur'an mı olur arkadaş? Şiddetten, ilkellikten ve vahşetten başka bir şey yok.
(bkz: çarpılmak için tavsiyeler)
yok lan bişi olmaz. varsa yukarıda imlaya takılmaz.
güncel Önemli Başlıklar