bugün

Önceden iyi olan bir uygulamali site ancak sonradan premium uğruna siteyi bok etti. Güzel hoş ama bir seviyeden sonra saçma geliyor.
almanca , italyanca, fransızca'dan birçok kelime öğrenmemi sağlamış dil sitesidir.

keyifliydi en son , bayadır kullanmıyorum(2 yıl).
ilk duyduğumda sucu sanmıştım. dil şeysiymiş.
Bir ara bakmıştım işe yarar uygulama.
Burda şair diyor ki;

ingilizce ve almancayla çağdaşlaşıyorum arapça ile de kendimi garantiye alıyorum, mazallah ya şeriat gelirse.

Not: beginner seviyesinde güzel uygulama.
Gerçekten işe yarar uygulama. ispanyolca öğreniyorum.
ingiliz asıllı bernhard niesner ve isviçreli adrian hilti'in kurucusu olduğu dil öğrenme uygulamasıdır. instagram'da reklamını görüp kullanmaya başladım. duolingo'dan daha doğru bir eğitim programı sağlıyor bence. yeterince ciddi bir şekilde pratik yapmazsanız hepsi boş hayal tabi. denemenizi tavsiye ederim.
ingilizce öğrenme uygulamasıdır. Premium üye olmak istiyorsanız yüzde 50 indirim yazmasını bekleyin.
-Dil öğrenme uygulaması. Ara yüzü hoş.
-Deneyip görmek için 1 aylık premium satın aldım. Bir haftalık deneme süresi bana göre yetersiz. Fransızca öğrenmeye çalışıyorum. Temel seviye için çok işe yarıyor.
-Topluluk diye bir kısmı var. Sesli veya yazılı cümle gönderince öğrendiğiniz dili bilenler geri dönüş yapıyor. Bence bu motive eden bir özellik. Hatta arkadaş ekleme ve topluluğa gönderdiğiniz cümleyi birine düzeltmesi için ona gönderebilirsiniz.
Evet sevgili dostlar kıymetli, okurlar. Özel üyeliğini uzun süre kullandım.
Bir kaç tane dil seçeneği mevcut. istediğinizde ilerleyebiliyorsunuz. Birebir, canlı konuşma sistemi yoktu benim üyeliğimde olanlar vardı diye hatırlıyorum. Arkadaş ekleme sistemi var. Haftalık belli görevleriniz oluyor onları yapıp toplulukta paylaşabiliyorsunuz. insanlar yaptığınız egzersizi değerlendirip düzeltebiliyor. Dişi bir varlıksanız onlarca yorum ve değerlendirme alma şansınız var. Hele ki alıştırmayı sesli yaptıysanız ve sırtlanlar sesinizin dişi bir bireye ait olduğuna ikna olduysa yüzlerce arkadaşlık isteği ve yorum alabilirsiniz.
-Eğer hiç bilmiyorsanız bir yere kadar götürebilir. Belki derdinizi bile anlatabilirsiniz.
-Eğer ben derdimi anlatacak kadar biliyorum diyorsanız ilerleme kaydetmezsiniz. Paranız boşa gider. Ona vereceğiniz paraya bana yemek ısmarlayabilirsiniz.
-Üst seviyedeyseniz zaten bir önceki yazdığım sizin için geçerli.

Eyyorlamam buhadar. Hadi hayırlı işler.
güncel Önemli Başlıklar