bugün

Boşanmışsa babası gibi yurtdışına kaçmayı planlıyordur.
iki çocuğunun babası 10 yıllık kocasını tek celsede boşamış.

görsel
akp'li eski milletvekili ayşe nur bahçekapılı'nın yeğeni volkan bahçekapılı ile evlidir.
görsel
20 bin liralık ayakkabısı;

görsel
Geçirdiği kayak kazası sonucu bacağını sakatlamış.
https://m.sabah.com.tr/tr...n-haber-tedaviye-basliyor
(bkz: jynx maze)
Fatih terimi ne kadar seviyorsam bu kizida o kadar sevemiyorum bir insan bu kadar itici olamaz ya. Kız resmen galatasaraylilarin Fatih Terim aşkını kullanıp bir güzel takipçi kastı o takipçiler ile de kendisini moda uzmanı ilan etti. hoop canim babam yemek yapiyor canim babm meyve soyuyor diye paylastigi resimlerin arasına da 2 3 tane ayakkabı çanta resmi koydu büyük çoğunluğu galatasaraylılar dan oluşan 1.9 milyon takipçi kastı şimdi de ben büyük modaciyim ben buseterim markasının sahibiyim diye geziniyor.
Aldığı kilolar nedeniyle sosyal medyada çok fazla olumsuz eleştiri almış kadın. işin daha da kötüsü bu yorumları yapanın neredeyse hepsi kadın. Kadının düşmanı kadın diye boşuna demiyorlar.
hayatimda ismini 3. kez duydugum, degil sokakta;gazetede basili resmini gorsem tanimayacagim herhangi bir insan evladi.
2. kez anne olmuş.

görsel
görsel
seneye falan acunn sayesinde survivora giderse sasirmam..
imparatora yakışmayan kız evlat.
terim ailesinin kevaşe simalarından biri .
ismi bile iticilik abidesi.
Çok kıl oluyorum şu kıza.
Hiç bir yetenegi olmamasına ragmen babasının sayesinde bi yerlere geliyor.
babası fatih terim değil de kasap ali efendi olsaydı mahallede 20 yaşında evlenen bir kezban olurdu.
Bana nedense Adını Feriha Koydum u hatırlatıyor. O denli sırsıl, o denli her şey paçasından akıyor.
Hakkinda herhangi bir spekulasyon yada tanimlana yapma geregi duymadigim insan. Kisa ve oz; sansli dogmustur. Bitti.
benim çocuğum olsa bizim kuzenler de çeyrek alsak mı almasak mı diye düşünür.
kocası doğum hediyesi olarak 1 trilyon değerinde mercedes marka araç hediye etmiş. kocasının kuzeni emre belözoğlu da fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini hediye etmiş.

http://www.milliyet.com.t...en---2349594-skorerhaber/
Dilara Koçak a benzeyen kız.
Tipinde tam diyetisyen tipi var diyetisyen olsaymış babası da ünlü zaten babası ve ünlü arkadaşları sayesinde fena reklamını yapar paraları götürürmüş sanki.
Hiç sevmesemde kendisine haksızlık edilen kadın.

Doğmamış çocuğa hakaret ne abi inşallah en ağır cezayı alır siktigimin klavye artistleri.
bi şekilde gündeme gelmeyi başarıyor. bravo.