bugün

burçlar yıldızların konumunun insan psikolojisi üzerindeki etkisi diye geçiyor kitabi ilimlerde.

ama insan ki bunu bütün hayata hükmeden köklü değişiklikler olarak görüyor. kardeşim öğren burcunu birkaç kelime de konuşabil ama ne o öyle astroloji köşelerinden baş kaldırmadan yaşamak. az okumuştur genelde farklı alanlarda çok okuma yapmalıdır.
x burcuyum deyip x burcu olmaya çalışan insandır. arkadaş hiç mi hayatına yeni bir şey katmak istemiyorsun tanrı o kadar beyin vermiş sen gidip yıldızların konumuna bakıp kişiliğini şekillendiriyorsun ama o şekillendirdiğin kişilik aslında hazır bir insanın kişiliği.

kaderini kabullenme lütfen.
ben ikizlerim. sanki ikizler olmak benim suçum amk.

Hadi ben burçlara öyle anlam yüklemiyorum ama erkekler bile deli gibi inanıyor artık.

Olm ikizlere karşı bu nefret öyle böyle değil. Burçlara inanmıyorum diyen biri bile; "nee ikizleeer mi?" Diye şöyle bi mal mal bakıyor.

Bu şerefsizlere karşı birlik olmak amacıyla yeşil gözlü ve yakışıklı erkekleri direnişe davet ediyorum sajakdj.
boş insandır.
Hayata akıllı bir şekilde bakmayan insandır, amcık gibi yaşar.
yükseleni oğlaktır kesin.
Okulda islemistik hoca anlatmisti burclar gercekmis gezegenlerin hareketleri o burca etki yapiyormus.

Pek dikkatli dinleyemedim arkadaslarimla konusuyodum ama gunluk burc yorumlari yalanmis. Mesela bir ikizleri bir başakı bir baligi nerde gorsem tanirim kesinlikle insan davranislarina etkisi var yani.
bir insanla tanışınca ilk sorusu ya senin burcun neydi? olur.