bugün

aç kalmış insandır.
sıkıntıdan burnunu bir dolma gibi oyarak tadina bakmak ve sonrada onu güzel bulup yiyen insan modeli.
ilkokul yıllarında her sınıfta bulunan ve beslenme teneffüsü mevzuunun içine eden kuskunç kişi.
(bkz: tatak)
bir nevi geri dönüşüm kutusudur, tutumludur, ziyansızdır..babaların "bak evladım işte bu adam aç kalmaz" başlangıçlı nutuğunun baş rol oyuncusu olma mertebesindedir.
(bkz: burun boku)*
imece yapılıp, evine bir miktar kumanya götürülesi insan.
doktorların perhiz listesinde yerini unutmuş oldukları beslenme şekli.
aslında boku bilimsel yöntemlerle uzaklaştırmaktır.***
çocuk olan insandır.
dünyaya gelme amacı bir tek felsefe üzerine kurulmuştur: "nerede beleş oraya yerleş" haytta hiçbirşeye masraf etmek istemezler ama buna inat bir şekilde herşeyin en iyisini isterler, köküne kibrit suyu denilbilecek bir insan topluluğudur.
eski ev arkadaşımın, yaptığı yemeği beğenmediğimde 'ağzının tadı olsa, burnunun bokunu yersin' lafını baz alarak söylüyorum ki ağzının tadını bilen insandır. en azından salgıladığı mukusu, evde yapılan kuskustan çok seviyordur.
duvara sıçanlara nazaran, daha zeki oldukları bilinen insanlardır.
birde kendilerine has özlü söz söylemezlermi!!

(bkz: agzının tadını bilseydin burnunun bokunu yerdin)
örnek vermek gerekirse (bkz: joachim löw)

al sana ispatı: http://alkislarlayasiyoru...im-lowun-sumukle-imtihani
meraklı bir çocuktur. daha beteri de vardır, çişini içen insan mesela. bu da meraklı bir çocuktur.
(bkz: mide bulandırıcı baslıklar)
(bkz: burundan sıçmak)
(bkz: burun boku)
mütemadiyen söz konusu olan olgularını olaylaştırarak bir yerlere geleceğini sanan gerzektir. ne yapsın zavallı, acıkmıştır diyenler olabilir. tıpkı dağa çıkan ayılara hak mücadelesidir, haktır denildiği gibi. lakin bunun adı açık seçik soytarılıktır. pisliği seven titizdir.
(bkz: biri başlık sıçmış moderatör bez getir)

entry; başlığı ifade edeyim, açıklayayım derken dağa çıkmış, çıkan çatışmada ağır yaralanıp akabinde sıçarak ölmüş.

(bkz: ne diyorsun bağır biraz)
akli dengesi yerinde olmayan insandır. Yerkenki yüz hali görülmeye değerdir. O kadar mutludur ki sanki hayatının en güzel tatlısını yiyordur.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
(bkz: joachim löw)
bebektir, daha ergenliğe yaklaşamamış ufak bir çocuktur.
burnunda bok olan insandır. burun boku ne demek lan ben onu sümük diye biliyorum.
tuzu seven insandır.